Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 20. číslo magazínu Skylink TV

30.09.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Mám v hlave 357 nápadov. Potom už si dám pohov!
Nové vydanie otvára rozhovor s hercom a hudobníkom Vojtom Dykom o jeho novej úlohe geniálneho hudobného skladateľa Josefa Myslivečka v novom his-torickom filme Il Boemo.

Uncharted
Len čo dotočil Spider-Mana, vrhla sa herecká superstar Tom Holland do nového dobrodružstva podľa rovnomennej počítačovej hry Uncharted – hľadá poklad slávneho moreplavca. Dále hraje Mark Wahlberg.

Policajný hon na satana
Atmosférou pripomenie kultový krimi Sedem, zlo však tentoraz nevzišlo zo zeme, ale z pekla. A vysporiadať sa s démonom nie je len tak. Z hororu Zbav nás zlé-ho vás bude mraziť, obzvlášť potom čo zistíte, že je natočený podľa skutočných udalostí.

Všetko sa vyčistiť nedá. Alebo áno?
Vitajte v seriálovom lahôdkarstve, v ktorom si užijete poriadnu porciu dejových zvratov, zábavných situácií, hlášok a predovšetkým skvelých hercov. Seriál Čistič si neberie servítky!

Severolondýnske derby alebo keď ide o viac než len o body
Premier League prináša skutočný futbalový zážitok – duel medzi Tottenhamom Hotspur a Arsenalom FC o korunu kráľa severného Londýna.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905