Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 19. číslo magazínu Skylink TV

16.09.2022   |   Magazín Skylink TV

A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Škoda, že som zabil Rédla!

Nové vydanie otvára rozhovor s úspešným režisérom Janom Hřebejkom o jeho novej minisérii Pozadí události. Jan Hřebejk sa tiež rozpráva o svojej doterajšej tvorbe a prezradí, čo chystá do budúcnosti.

Elvis

Zdá sa vám, že je príbeh kráľa rock’n’rollu známy a nemôže už ničím prekvapiť? Omyl. Tentokrát ho bude rozprávať plukovník Parker (Tom Hanks), mefistofelský promotér Elvisa Presleyho, ktorý ho sprevádzal od prvých krôčikov po jeho horký koniec. Film Elvis prináša opulentnú obrazovú a hudobnú hostinu, tak si ju nenechajte ujsť!

Stratili sme Stalina – Alebo kto z koho

Vysmiať sa mocným v demokracii je zdravé. Vysmiať sa mocným v diktatúrach je úľavné, ale nie bez rizika. Vysmiať sa mocným v Rusku sa rovná samovražde. Mimoriadne uštipačná komédia Stratili sme Stalina ukazuje, ako v Rusku prísť k moci.

Krvavá kariéra futbalového grázla

Filmov o britskom podsvetí už pár natočených bolo. Príbeh gangstra: Nástup k moci ho opisuje bez rukavičiek a slabšie povahy by sa mu mali vyhnúť oblúkom.

Emócie, alebo informácie? Divák chce oboje!

Čo má obsahovať kvalitný komentár anglickej Premier League? Máte najradšej, keď o komentátorovi, rovnako ako o rozhodcovi zápasu, v podstate ani neviete, alebo dávate prednosť silnej osobnosti, ktorá zápasu dáva množstvo percent navyše?

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905