Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 17. číslo magazínu Skylink TV

25.08.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Ak je práca poctivá, vždy ide správnym smerom
Nové vydanie otvára rozhovor s herečkou Sarah Haváčovou. Od 5. septembra ju budeme vídať na ČT1 v jednej z ústredných úloh v novej minisérii Jana Hřebejka Pozadí událostí, ktorá bude patriť k najvýraznejším titulom tohtoročnej televíznej jesene.

Čo je život?
Antonio Banderas, Melanie Griffith, Robert Forster, Dylan McDermott a ďalšie herecké hviezdy v sci-fi filme Automata, v ktorom súmrak ľudstva sprevádza zrod nového druhu.

Nádej tam, kde všetko ostatné zomrelo
Film Šrám je o nevyspytateľnosti ľudských osudov, tragickom údele arménskeho národa počas prvej svetovej vojny a odhodlaní muža, ktorý sa rozhodne vzdorovať všetkým mysliteľným prekážkam.

Úsmev vykúzli Kačenka a jej hovoriaci jazvečík
Dali by ste si film, z ktorého dýcha letná pohoda, spriaznená atmosféra a všetko v ňom dobre dopadne? Rodinná komédia Tu strážim ja ponúka presne to.

Vysielať o Premier League? Ako keď zatvoríte dieťa na noc v cukrárni!
Povedali by ste si, že jedna jediná futbalová súťaž nemôže naplniť televíznu športovú stanicu. Ale omyl. CANAL+ Sport si s Premier League bohato vystačí a ako ste už mali možnosť zistiť z jej vysielania, programová schéma nie je zďaleka plná repríz odohraných zápasov. Stále sa je na čo pozerať!

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905