Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo 13. číslo magazínu Skylink TV.

22.06.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Pri práci s otcom idú rodinné väzby bokom
Nové vydanie otvára rozhovor s držiteľkou Českého leva herečkou Lenkou Krobotovou nielen o jej úlohách vo filme a v divadle.

Jediná poctivá práca, ktorú kedy urobil: Miloval svoju dcéru!
Bol milujúci otec, ale aj jeden z najväčších falšovateľov všetkých čias, ktorý za svoju „kariéru“ vytlačil 22 miliónov falošných dolárov. Film Flag Day podľa knižnej predlohy Jennifer Vogel, skutočnej dcéry veľkého podvodníka Johna Vogela, natočil režisér a oscarový herec Sean Penn. Do hlavnej úlohy obsadil svoju dcéru Dylan.

Láska a pomsta na mexický spôsob
Že je telenovela takmer hanlivé slovo? Jej moderná, strhujúca verzia v podobe mexického seriálu Nesmrteľná láska každého presvedčí o opaku!

Zlo potrebuje pomocníkov
Herecké hviezdy Johnny Depp, Robert Pattinson a Mark Rylance vo filme Čakanie na barbarov natočenom podľa rovnomenného románu držiteľa Nobelovej ceny za literatúru Johna Maxwella Coetzeeho.

Juniorský šampionát hádzanárok nás uvedie do športového leta
Veľký sviatok najlepších mladých hádzanárok sveta sa blíži! Teraz aj s účasťou slovenských reprezentantiek. Nenechajte si ujsť juniorské Majstrovstvá sveta v ženskej hádzanej!

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môže-te zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905