Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 6. číslo magazínu Skylink TV

23.03.2022   |   Magazín Skylink TV

A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Rozhovor s herečkou Terezou Ramba
Nové vydanie otvára rozhovor s herečkou Terezou Ramba – je jednou z najvýraznejších tvárí českého filmu a televízie, najnovšie sa 10. marca predstavila vo filme Jana a Zdeňka Svěrákovcov Betlehemské svetlo. A filmovú verziu ich spoločného projektu s Eliškou Křenkovou, Amerikánka, si všimli aj České levy.

Matrix Resurrections
Toto nie je déjà vu, toto nie je chyba v systéme, to je znovuzrodený Matrix. So všetkou parádou, efektmi, akciou a paradoxmi, ktoré k nemu patria.

Sedem psychopatov
Colin Farrell, Sam Rockwell, Christopher Walken, Woody Harrelsons, Tom Waits a Olga Kurylenko v gangsterskej komédii, akú ste ešte nevideli. Jeden zmiznutý shih-tzu rozpúta nemilosrdnú vojnu všetkého schopných psychopatov.

Vita & Virginia
Príbeh vášnivého vzťahu plného intelektuálnych hier, túžby i žiarlivosti, ktoré viedli k napísaniu jednej z najlepších kníh Virginie Woolfovej.

Jamkovka patrí k výnimočným golfovým udalostiam roka
Svoje špeciálne miesto medzi WGC turnajmi má Match Play. Zjednodušene povedané „jamkovka“. Nenechajte si ujsť tento unikátny formát súťaže!

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môže-te zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905