Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 18. číslo magazínu Skylink TV

02.09.2021   |   Magazín Skylink TV

A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Geniálny Benedict Cumberbatch vo svojej životnej úlohe

Ak sa chcete dozvedieť viac o príbehu mladého aristokrata, ktorý sa pomocou konských dávok alkoholu, drog a sarkazmu pokúša zabudnúť na svoje traumy zneužívaného dieťaťa, čítajte článok Patrick Melrose – súkromné peklo. Krutá, dojemná a zároveň neskutočne zábavná britská miniséria, ktorá je adaptáciou rovnomenného románu spisovateľa Edwarda St Aubyna, sa stala udalosťou sezóny aj vďaka mimoriadnemu hereckému výkonu Benedicta Cumberbatcha v hlavnej úlohe.

Pokračovanie úspešného seriálu Rukojemníci v tme

Skylink 7 prináša exkluzívnu premiéru druhej série úspešného dánskeho seriálu RUKOJEMNÍCI V TME. V thrilleri plnom napätia a nečakaných zvratov sa islamskí teroristi rozhodnú zlikvidovať nepohodlnú mladú bojovníčku. Dej je inšpirovaný skutočným príbehom mladej Dánky Joanny Palani, ktorá v roku 2012 odišla bojovať proti ISIS. Natáčanie prebiehalo v reálnych lokáciách.

Mŕtvi prebúdzajú živých?

Na televízne obrazovky aj na stránky nášho magazínu konečne dorazil mysteriózny seriál ROZKVET. Fantastický námet nečakaného omladnutia starých ľudí je východiskom temného gotického príbehu, ktorý skúma skutočnú cenu ľudského života.

Stingl – Malý veľký Okima

S mladým historikom ADAMOM CHROUSTOM sme sa rozprávali o novom českom filme Stingl – Malý veľký Okima. Adam je autorom scenára k filmu a za svoju biografiu o cestovateľskej legende Miloslavovi Stinglovi, s ktorým ho spájalo aj osobné priateľstvo, dostal cenu Magnesia Litera.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905