Základné informácie k Premier League a CANAL+ Sport

CANAL+ Sport je prémiový športový kanál, ktorý ponúka v Česku a na Slovensku prenosy Premier League v doposiaľ nevídanom rozsahu a spracovaní. Všetkých 380 zápasov najvyššej anglickej futbalovej súťaže naživo, desiatky hodín zápasových štúdií, vstupy priamo zo štadiónov, exkluzívne rozhovory s hráčmi a trénermi alebo konferenčný prenos s prepojovaním obrazu medzi jednotlivými štadiónmi, na ktorých sa súčasne hrá.

Ako môžem CANAL+ Sport získať?
Program bude zákazníkom dostupný v doplnkovom programovom balíku CANAL+ Sport a v základnom programovom balíku KOMBI+. Balíčky sú dostupné pre satelitných zákazníkov tak aj zákazníkov, ktorí chcú Premier League sledovať cez internet.

Budú programy dostupné len cez internet alebo aj cez satelitné vysielanie?
V satelitnom vysielaní bude dostupný základný program CANAL+ Sport a navyše aj príležitostný program CANAL+ Sport 2. Rovnako tak to bude aj v internetovej televízii Skylink Live TV, kde budú navyše k dispozícii ešte ďalšie príležitostné kanály tohto programu, a to 3-7. Všetky príležitostné programy 2-7 sú pripravené pre prípad odvysielania súbežne hraných zápasov. Prosím, pozor, kanály 3-7 sú iba v internetovej televízii Skylink Live TV.

Budú zápasy dostupné aj spätne v Archíve?
Všetky zápasy sa budú opakovať v priebehu nasledujúceho týždňa na CANAL+ Sport, ale budú tiež dostupné v archíve a to štandardne počas siedmich dní.

Koľko zariadení je možné súčasne sledovať cez internetovú televíziu?
Súčasné sledovanie je pri programoch CANAL+ Sport obmedzené iba na dve zariadenia. Ostatné programy v ponuke internetovej televízie Skylink je možné sledovať súčasne až na 4 zariadeniach.

Budete mať na satelite av internetovej televízii rovnakú programovú skladbu programu CANAL+ Sport?
Áno.

V akom jazyku bude vysielanie dostupné?
Všetky zápasy ako aj súvisiace štúdia a ďalšie programy pripravované v našich štúdiách budú vysielané samozrejme v českom alebo slovenskom jazyku podľa daného komentátora. Ďalšie prevzaté programy z réžie Premier League budú buď s českým alebo slovenským dabingom alebo v pôvodnom znení s titulkami.

Kto to bude moderovať?
Jaromír Bosák, Matúš Lukáč, Radoslav Kováč, Jiří Hošek, Karel Häring, Karel Tvaroh.

Ako naladiť nový program CANAL+ Sport na satelitné televízii Skylink?
Satelitné prijímače a TV s funkciou FastScan
Zákazníci, ktorí na príjem Skylinku používajú satelitný prijímač vybavený funkciou automatického ladenia programov (tzv. FastScan), sa ladením nemusia zaoberať – 4. 8. o 18.00 im na predvoľbe 4 začne hrať živé vysielanie programu CANAL+ Sport. V opačnom prípade je potrebné prepnúť satelitný prijímač na 5 – 10 minút do pohotovostného režimu (stand-by).
Ako spoznáte, či je vaše prijímacie zariadenie vybavené funkciou FastScan? Viac informácií nájdete tu.

Prijímače a TV bez funkcie FastScan
Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je vybavený funkciou FastScan, si môžu program CANAL+ Sport naladiť manuálne – pri ladení odporúčame postupovať podľa návodu na obsluhu prijímacieho zariadenia a použiť nižšie uvedené parametre.
Satelit Astra 23,5°E / kmitočet 11 973 MHz / polarizácia vertikálna / FEC 2/3 / symbolová rýchlosť 29 900 / norma DVB-S2, 8PSK / pilot OFF
Viac informácií o ladení programov nájdete tu.


TIP! Ak sa bude hrať viac zápasov súbežne, zákazníci ich všetky uvidia na príležitostných zápasových kanáloch v internetovej televízii Skylink Live TV. Ako si aktivovať Skylink Live TV, ktorá je pre všetkých satelitných zákazníkov automaticky súčasťou satelitného predplatného, nájdete tu.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905