Ako postupovať pri prechode ku Skylinku?

Satelitná televízia Skylink za 1 € so záväzkom.

 1. Navštívte niektorého z predajcov satelitnej techniky a požadujte uzatvorenie zmluvy o poskytovaní služby – Televízia Skylink NAPLNO.
 2. Predajca s vami uzatvorí zmluvu, ktorej súčasťou bude váš záväzok na odoberanie služieb Skylink na obdobie 24 mesiacov.
 3. Pri uzatvorení zmluvy uhradíte predajcovi len 1 € + predplatné zvoleného balíčka na prvé 3 mesiace. Zároveň si dohodnete termín inštalácie vo vašom bydlisku.
 4. Pri inštalácii vám predajca v zmysle preberacieho protokolu dodá a odborne nainštaluje kompletné potrebné vybavenie a sprevádzkuje službu Skylink.

Pre viac informácií o akcii Prejdite ku Skylinku za 1 € vložte vaše telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Satelitná televízia Skylink bez záväzkov za štandardnú cenu.

 1. Zaobstarajte si všetko potrebné pre satelitný príjem
  • Dekódovaciu kartu Skylink (Nagravision, Viaccess Orca, Irdeto).
  • Satelitnú anténu (optimálna je 80 cm s dvojitým konvertorom LNB).
  • Satelitný prijímač (dekódovací modul) s označením Skylink READY pri použití dekódovacej karty typu Irdeto.​ Alebo niektorý zo satelitných prijímačov z nášho E-shopu.

​Všetko môžete kúpiť v predajniach satelitnej techniky, kde vám poradia a pomôžu vybrať si optimálne riešenie.​

 1. Nainštalujte a nastavte si satelitný prijímač
  Pre kvalitný príjem všetkých programov je nutné presné nastavenie satelitnej antény a prijímača (dekódovacieho modulu), a preto vám odporúčame využiť špecializované montážne firmy. Tie vám opäť odporučí alebo zabezpečí váš predajca satelitnej techniky.
   
 2. Zaregistrujte si službu Skylink na vašej novej dekódovacej karte
  Bez správnej registrácie nie je možné prijímať žiadne kódované programy Skylink. Pre registráciu služby Skylink je potrebné registrovať kartu na zona.skylink.sk  (Nagravision, Viaccess Orca, Irdeto). Zaregistrovať sa môžete online (viď vyššie), alebo môžete opäť využiť služieb vášho predajcu.
   
 3. ​Vyberte si, čo chcete pozerať
  Desiatky hodnotných programov všetkých žánrov sú usporiadané do samostatných programových balíčkov. Stačí si len vybrať a uhradiť predplatné na vybrané obdobie podľa aktuálneho cenníka a vami vybrané programy vám budú automaticky aktivované. Nemusíte sa pritom zaväzovať k dlhodobému predplatnému a nehrozia vám žiadne sankcie. Čo si predplatíte, to budete pozerať.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905