Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 6. číslo magazínu Skylink TV

05.06.2023   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Prácu má človek robiť kvôli sebe, nie druhým
V seriáli Případy mimořádné Marty hrá Tatiana Dyková poriadne strelenú matku troch detí. Aké to bolo zase sa vrátiť k nemluvňaťu a príkrmom? A prečo jej puberta vlastne pripadá dobrá a treba mať s dnešnými teenagermi skôr súcit? Aj to nám prezradila!

Damon vás zatlačí do sedačky!
Vďaka úlohe agenta Jasona Bourna sa herec Matt Damon stal nesmrteľnou postavou akčného žánru. Celú sériu zahŕňajúcu filmy Agent bez minulosti, Bournov mýtus, Bournovo ultimátum a Bournov odkaz (už s Jeremym Rennerom), si môžete v júni vychutnať na CANAL+ Action!

Keď vás pravda nezaujíma…
Vo francúzskej komédii Klamár na plný úväzok dokáže notorický klamár Jérome (skvelý Tarek Boudali) nahnevať samotného Boha. Koncentrácia klamstiev totiž prekročila únosnú hranicu a svetu hrozí, že skončí v plameňoch pekelných… 24. 6. na stanici JOJ Cinema.

Máme právo na šťastie?
V krehkom komornom filme Nadýchni sa sa splietajú túžby, emócie, hudba a sny v emocionálnu drámu s provokatívnym vyznením. Hlavné úlohy v príbehu utajovanej lásky medzi starším mužom a mladučkou dievčinou stvárnili Guy Pearce a Felicity Jones. 30. 6. na programe FilmBox Premium.

Cesta na budúci európsky šampionát sa začala
Ten sa uskutoční v roku 2024 v Nemecku na desiatich špičkových štadiónoch od Mníchova po Hamburg a počas jedného mesiaca sa zrodí nový európsky šampión. Vybrané prenosy z Kvalifikácie na EURO 2024 sledujte v júni na staniciach Sport 1 HD a Sport 2 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905