Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 23. číslo magazínu Skylink TV

08.11.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Točiť s Bebjakom, to sú moje Vianoce!
Nové vydanie otvára rozhovor s Janom Nedbalom. V poslednom čase ide z roly do roly. Napríklad v minisériách Českej televízie – v Hercovi, Božene a Podezření alebo seriáli Primy Sestřičky: Modrý kód. Vo filme Posledné preteky si zahral všestranného československého lyžiara Josefa Feistauera a v novej komédii Jiřího Vejdělka S písní v tísni postavu boxera s delikátnym zdravotným problémom. A jednu z hlavných úloh bude mať aj v tohtoročnej vianočnej rozprávke Krakonošovo tajemství.

Aj po smrti je možné napraviť pár životných prešľapov
Toto bude veľký seriálový hit! Skylink 7 uvedie pôsobivú a zábavnú sériu Všetko, čo sme nestihli s Jeanom Renom v hlavnej úlohe.

Bruce Willis žiari v prerode na pomstiteľa
Akčný hrdina? Zabudnite. Lekár v podaní Brucea Willisa je katom z donútenia, ktorý si cestu za odplatou musí vyšliapať krôčik po krôčiku. Vo filme Prianí smrti Willis presvedčivo ukázal, že nie je hercom jedného žánru.

Šach mat vojne a mučeniu
Gestapo, šach, posadnutosť, zmena osobnosti a túžba po pomste. To je koktail pozoruhodnej vojnovej drámy Šachová novela podľa knihy Stefana Zweiga.

Český tím a jeden Slovák. V Lige majstrov štartuje play-off
Hokejová Liga majstrov vstupuje do vyraďovacej fázy, v ktorej sa stretne šestnásť tímov zo šiestich krajín Európy. Svoje zastúpenie má v boji o cennú trofej aj český a slovenský hokej.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905