Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 11. číslo magazínu Skylink TV

27.05.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Otec na premiéru príde rád. Hlavne, keď je tam raut!
Nové vydanie otvára rozhovor s Veronikou Khek Kubařovou – jednou z najvyhľadávanejších českých herečiek o jej úlohách vo filmoch a divadle.

Tarantino účtuje aj s tajomstvom
Quentin Tarantino, autor kultového Pulp Fiction, tentoraz graduje napätie stretnutia ôsmich pocestných uprostred snehovej búrky na prasknutie. Western Osem hrozných má perfektnú réžiu, brilantné dialógy, krvavý a nevšedný príbeh navyše plný hereckých hviezd.

Pre deti čokoľvek!
Premiéra komediálneho seriálu Klan matiek, ktorý má všetky nevyhnutné ingrediencie na to, aby svojich divákov spoľahlivo rozosmial.

Keď svetu vládne zlo
Skvelá kriminálna dráma Případ SK1 je postavená na skutočnom prípade sériového vraha, ktorého zločiny otriasali Francúzskom dlhých desať rokov.

Hádzanárska Champions League
Na štyroch ligových poschodiach 55 európskych reprezentácií znovu rozbehne súboje. Na obhajobu víťazstva sa chystajú aktuálni majstri sveta z Francúzska, atraktívnych duelov však bude k videniu hromada. UEFA Liga národov sľubuje veľa strhujúcich futbalových zápasov, tak si ich nenechajte ujsť!

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905