Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 9. číslo magazínu Skylink TV

28.04.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Pár strašidiel som zažil!
Nové vydanie otvára rozhovor s hercom Jaroslavom Pleslom o jeho filmových a televíznych rolách ale aj o veľkej vášni, ktorými sú hrady a zámky.

Má James Bond rodinu? A strieda ho žena?
Nie je čas zomrieť je bondovka, aká tu ešte nebola! V strhujúcom príbehu napísala ďalšiu kapitolu éry agenta 007 a rozlúčila sa s jeho predstaviteľom Danielom Craigom.

Podarená kantorská partička
S austrálskym seriálom Čo sa deje v zborovni prichádza dobrá správa: Aj v dnešnom hyperkorektnom svete je miesto na nekorektnú zábavu. A že jej v ňom je!

Láskou proti všetkým!
Úlohy žien, ktoré sa vzoprú dobovým konvenciám i mravnému poriadku, bývajú väčšinou tragické. Najmä, keď ich vzburu sprevádzajú zločiny, nad ktorými sa tají dych. Lady Macbeth je originálna filmová adaptácia slávnej poviedky Lady Macbeth Mcenského okresu.

F1 si plní americký sen
Nenechajte si ujsť novinku zo sveta motoristického športu – špeciálnu Veľkú cenu Formuly 1, ktorá sa pôjde v ikonickom Miami.

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môže-te zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905