HBO3

Filmový
HBO3 ponúka to najlepšie z aktuálnej seriálovej tvorby a naviac tiež kultové snímky z originálnej produkcie HBO (Rím, Sopránovci atď.). Priestor tu dostávajú seriálové maratóny, kultové seriály z produkcie HBO a licencované programy z produkcie prestížnych TV/káblových staníc a ďalších seriálových tvorcov, a to vrátane originálnej produkcie Cinemax. HBO3 vysiela 24 hodín denne, každý deň v týždni.
Rozlíšenie: SD / MPEG-4
Krajina: Slovenská republika
Zvuková stopa: CZE, ENG

 Programy vysielané vo formáte SD / MPEG-4 sú dostupné len majiteľom HD prijímačov.

Akciová ponuka HBO

Objednajte si balíček HBO Standard alebo HBO Maxpack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

už od 89 € / 12 mes.
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 28. 2. 2018
 
Akce balíčku

Programové balíčky, v ktorých nájdete program HBO3

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.

Bolt

Bolt

Život superpsa Bolta je plný dobrodružstiev, nebezpečenstiev a nástrah. Sledujte Boltové doteraz najväčšie dobrodružstvo – cesta cez celú Ameriku za jeho majiteľkou a hereckou kolegyňou Penny.

Život superpsa Bolta je plný dobrodružstiev, nebezpečenstiev a nástrah – prinajmenšom vtedy, kým bežia kamery. Keď sa hrdina hollywoodskeho hitového televízneho seriálu súhrou náhod ocitne v štúdiu v New Yorku, začne Boltové doteraz najväčšie dobrodružstvo – cesta cez celú Ameriku za jeho majiteľkou a hereckou kolegyňou Penny. Vyzbrojený len ilúziami o tom, že jeho fantastické schopnosti sú skutočné a dvomi netradičnými spoločníkmi – vychudnutou túlavou mačkou a s morčaťom v krištáľovej guľôčke. Bolt zisťuje, že k tomu, aby sa stal hrdinom, nepotrebuje superschopnosti.

Štvrtok 01.09.2016 | 00:00 | HBO GO

Programové tipy HBO3

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie HBO3


Satelit Kmitočet (MHz) Polarizácia FEC Symbol. rychlosť (kS/s) Norma
Astra 23,5°E 12 090 V 2/3 29 900 DVB-S2 / 8PSK
Pilot Off