Balíček Kombi

Pre televíznych fajnšmekrov

Máte veľkú rodinu, alebo len vždy musíte mať najlepšie riešenie? V balíčku KOMBI majú všetci rodinní pohoďáci aj nároční večerní samotári nakombinovaný nekonečný mix televíznej zábavy. Pre potešenie vyznávačov kvality je väčšina programov v HD. Filmoví experti zaplesajú nad majstrovskými filmovými chuťovkami. Malí rebeli na chvíľu prestanú hnevať a milovníci veľkolepých drám sa tak konečne budú môcť vcítiť do neuveriteľných osudov hviezd obľúbených seriálov či reality show. Skúsení oteckovia si v pokoji vychutnajú športové udalosti aj dobrodružné cestopisy. Horúce nočné programy zase pomôžu statočným bojovníkom s únavou zvíťaziť. 

V rámci predplatného balíčka navyše získate ako bonus prístup do našej online služby Skylink Live TV a filmové aplikácie FilmBox+. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Kombi
118 programov, z toho 60 v HD
Všeobecné 21, Filmové 17, Športové 14, Dokumentárne 16, Hudobné a lifestyle 23, Detské 12, Erotické 6, Spravodajské 9
+ ďalších 92 nekódovaných programov
15,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Kombi

118 programov, z toho 60 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (21)

Filmové  (17)

Športové  (14)

Dokumentárne  (16)

Hudobné a lifestyle  (23)

Detské  (12)

Erotické  (6)

Dorcel TVIba Live TV
Dorcel XXXIba Live TV
Playboy TV EuropeIba Live TV
VIXEN HDLive TV

Spravodajské  (9)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Kombi

Žandár v New Yorku

Žandár v New Yorku

film

Komédia Fr./Tal. (1965).

FDb.cz: 78%
DAJTO HD | Nedeľa 20:30
100 mil: Rumunsko (19)

100 mil: Rumunsko (19)

zábava

Magazín

Auto Motor Sport HD | Dnes 11:45
1917

1917

film

Vojnový film USA (2019). Jedinečný príbeh z I. svetovej vojny sa odohráva na západnom fronte v apríli 1917. Dvaja mladí britskí vojaci dostanú ťažko splniteľný rozkaz. Majú doručiť naliehavú správu izolovanému regimentu. Pokiaľ nebude správa doručená včas, potom 1600 vojakov čaká smrtiaca pasca. Aby sa dostali k regimentu, budú musieť prejsť nepriateľským územím. Čas je proti nim a cesta plná nebezpečenstva. Film bol nominovaný na Oscara, vrátane kategórií najlepší film, najlepšia réžia a najlepší pôvodný scenár. Získal cenu Zlatý glóbus v kategóriách najlepší film - dráma a najlepšia réžia a deväť nominácií na Filmovú cenu Britskej akadémie.

FDb.cz: 74%
JOJ Cinema HD | Pondelok 20:15
Touha

Touha

film

Povídkový film ČR/SR (1958). O chlapci, který hledal konec světa Je jaro a malý Joska s kamarády hledá konec světa. Zvídavě pozoruje zázraky přírody a čeká, až tatínek přiveze maminku s čerstvě narozenou sestřičkou. I když si sestřičku představoval ve svém snu jinak, přivítá maminku kyticí petrklíčů. Lidé na zemi a hvězdy na nebi V horkém létě se mladičká Lenka seznámí s třicetiletým Janem. Jan má za sebou již zklamání, ale Lenka věří, že jí život dá všechno, co si přeje. Anděla Stárnoucí Anděla pracuje v hospodářství sama. Jen o žních jí každý rok pomáhá Michal, který ji má rád a chce se s ní oženit. Anděla ho vytrvale odmítá. Po žních musí nemocná Anděla do nemocnice. Na podzim se zesláblá vrátí domů, ale svůj postoj k Michalovi a zemědělskému družstvu nezmění. Bude se dál dřít sama. Maminka Šedesátiletá učitelka Hynková žije sama v rodinné vilce. Dospělí synové mají své vlastní životy a matku navštěvují jen občas. Maminka onemocní a zemře. Po pohřbu procházejí synové zimní zahradou a vzpomínají na mládí.

Film Europe+ HD | Piatok 20:20

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Kombi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905