Balíček Kombi

Pre televíznych fajnšmekrov

Máte veľkú rodinu, alebo len vždy musíte mať najlepšie riešenie? V balíčku KOMBI majú všetci rodinní pohoďáci aj nároční večerní samotári nakombinovaný nekonečný mix televíznej zábavy. Pre potešenie vyznávačov kvality je väčšina programov v HD. Filmoví experti zaplesajú nad majstrovskými filmovými chuťovkami. Malí rebeli na chvíľu prestanú hnevať a milovníci veľkolepých drám sa tak konečne budú môcť vcítiť do neuveriteľných osudov hviezd obľúbených seriálov či reality show. Skúsení oteckovia si v pokoji vychutnajú športové udalosti aj dobrodružné cestopisy. Horúce nočné programy zase pomôžu statočným bojovníkom s únavou zvíťaziť. 

V rámci predplatného balíčka navyše získate ako bonus prístup do našej online služby Skylink Live TV a filmové aplikácie FilmBox Live. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Kombi
115 programov, z toho 57 v HD
Všeobecné 23, Filmové 15, Športové 13, Dokumentárne 16, Hudobné a lifestyle 24, Detské 11, Erotické 5, Spravodajské 8
+ ďalších 94 nekódovaných programov
15,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Kombi

115 programov, z toho 57 v HD

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Všeobecné  (23)

Filmové  (15)

Športové  (13)

Dokumentárne  (16)

Hudobné a lifestyle  (24)

Detské  (11)

Erotické  (5)

Spravodajské  (8)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Skylink 7 exkluzívne uvádza druhú sériu seriálu Čierny barón

Ak vás láka dráma plná intríg, afér a nečakaných zvratov, a pokiaľ sa vám páčia seriály ako Dom z kariet alebo Race for the White House, nenechajte si ujsť druhú sériu francúzskeho seriálu Čierny barón. Už od 5. februára o 20:00 na programe Skylink 7

Podarí sa geniálnemu taktikovi Rickwaertovi zmieriť nezmieriteľné tábory? Stane sa Amélie Dorendeuová prezidentkou, o akej vždy sníval, alebo jeho „najlepšou nepriateľkou“, ktorá o ňom vie všetko, a dokonca ešte oveľa viac? Bude sa musieť Čierny barón postaviť vlastnému osudu a odhaliť tak, kým skutočne je?

Adventný kalendár TV Paprika

Adventný kalendár TV Paprika

TV Paprika si pre vás pripravila 24 jedinečných receptov v darčekovom balení. Sledovať ich môžete denne o 18:00 a tí, čo ste zmeškali, ich nájdete na špeciálnom webe.

Bez sladkostí nie sú Vianoce a z pekne zabaleného darčeka má radosť každý. Gerti na každý adventný deň pripravuje vynikajúce pochúťky, vhodné aj ako darčeky a Anita pre nich vymýšľa kreatívne balenia.

01.12.2020 | 18:00 | Adventný kalendár TV Paprika

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Kombi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905