Balíček Komplet

Všetko v jednom balíčku

Patríte medzi maximalistov? Práve pre vás, ktorí nechcete prísť ani o jediný televízny program, sme pripravili balíček Komplet. Nájdete tu všetky ponúkané programy Skylinku a tiež všetky prémiové programy z rodiny HBO, alebo z balíčka Mixbox. Získavate zároveň prístup do online filmovej databázy HBO GO a teraz aj do služby Filmbox Live. Ponuku HBO GO aj FilmBox Live môžete sledovať kedykoľvek a kdekoľvek online prostredníctvom počítačov, mobilných zariadení alebo inteligentných televízorov.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Komplet
124 programov, z toho 58 v HD
Všeobecné 20, Spravodajské 7, Filmové 21, Športové 15, Dokumentárne 20, Hudobné a lifestyle 21, Detské 10, Erotické 10
+ ďalších 102 nekódovaných programov
Cena 45 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Komplet

124 programov, z toho 58 v HD

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Erotické


*  Program dostupný iba pre karty používané na území Českej republiky
Twin Peaks (2017)

Twin Peaks (2017)

Seriál tvorcov Davida Lyncha a Marka Frosta sleduje vyšetrovanie, ktoré vedie zvláštny agent FBI Dale Cooper potom, čo je v drevorubačskom mestečku Twin Peaks v štáte Washington zavraždená krásna a populárna študentka Laura Palmerová.

Pokojné mestečko uprostred lesov blízko kanadských hraníc úplne zaskočí vražda stredoškoláčky Laury Palmerovej. Šerif Harry Truman dostáva pomoc priamo od FBI – zvláštneho agenta Dalea Coopera. Ako sa ukazuje, má to svoje oprávnenie. Tento zvláštny prípad sa zhoduje s vraždami mladých dievčat na iných miestach Spojených štátov. Okrem toho sa za malebnou tvárou mestečka ukazuje množstvo neprávostí, nemravností a vôbec zvláštnych vecí... Seriál z dielne Davida Lyncha a Marka Frosta Mestečko Twin Peaks sa stalo jedným z najlepšie hodnotených seriálov 90. rokov s priaznivými kritickými ohlasmi na národnej aj medzinárodnej úrovni. Získal si širokú základňu fanúšikov a stal sa súčasťou popkultúry, na Twin Peaks existuje množstvo odkazov v iných televíznych seriáloch, reklamách, komiksoch, videohrách, filmoch a textoch piesní.

Programové tipy balíčka Komplet

Dostih

Dostih

film

Sportovní film ČR (1981). Dramatický příběh dvou žokejů, kteří usilovali o víc než jedno vítězství. Jejich dlouholeté přátelství končí, když zranění jednoho, který je na vrcholu sportovních úspěchů, je neočekávanou příležitostí pro toho druhého. Žokejové Pečenka a Sochor jsou kamarádi, kteří spolu už léta sdílejí dobré i zlé, co jim život přináší. Zatímco ten první jezdí na výborném koni Titanovi a vyhrává jeden dostih za druhým, ten druhý dojíždí pokaždé na posledním místě. Přestože je Sochor považován za odepsaného a marně se pokouší přesvědčit trenéra i ředitele, aby mu svěřili lepšího koně, nepřestává se udržovat v kondici a v naději, že se nepříznivá situace jednoho dne obrátí. A to se skutečně stane, když se Pečenka i s Titanem při dostizích zraní. Sochor přesvědčí ředitele, aby mu Titana svěřil do péče. Podaří se mu ho vyléčit a začíná s ním trénovat. Současně se zamiluje do Heleny, se kterou se seznámil na jednom z mnoha večírků. Po návratu Pečenky z lázní, kam odjel na rehabilitaci, se oba přátelé dostávají do sporu o Titana. Když Pečenka pochopí, že vedení počítá pro příští sezónu se Sochorem, pokusí se koně získat podrazem. Vyřadí ve dvou závodech favority z vlastní stáje čímž umožní zvítězit konkurenci. A peníze, které za to získá, nechá poslat na Sochorovu adresu. Pravda však vyjde najevo ...

FDb.cz: 65%
JOJ Family HD | Pondelok 20:20

Skylink Live TV

Sledujte TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Získať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Programy balíčka Mixbox sú dostupné aj v aplikácii FilmBox Live

Všetky programy sú dostupné aj v aplikácii Filmox Live, kde okrem živého vysielania programov je dostupná aj bohatá filmová a seriálová videotéka a mnoho ďalších programov (Fast&FunBox HD, FilmBox Arthouse, 360TuneBox atď.).
Aplikácia FilmBox Live je dostupná tiež pre tablety a mobilné telefóny a je vhodným doplnkom napríklad na cesty ...

Viac o FilmBox Live
 
FilmBox Live

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.