Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 24. číslo magazínu Skylink TV

06.12.2022   |   Magazín Skylink TV


A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Text sa učím tri minúty pred natáčaním!
Nové vydanie otvára rozhovor s Pavlom Nečasom. Okresný prebor, Vinári, Pálava, Zoo, Ordinace v růžové zahradě, Duch, Šéfka… To je len zlomok seriálov, kde sme mohli obľúbeného herca vidieť. Žiari ale aj na divadelnom javisku. Napriek tomu, keby ponúk náhle ubudlo, má Pavel svoj plán B!

Napätie do posledného okamihu
Tokyo, deväťdesiate roky. Blikajúce neóny, davy ľudí, japonská mafia, hierarchizovaná spoločnosť s prísnymi zvykmi, násilie, nočné kluby a jeden mladý, ambiciózny Američan. Kriminálny seriál Tokyo Vice s Anselom Elgortom v hlavnej úlohe v decembri na HBO.

Klasika, ktorá nesklame
Z pestrej nádielky stanice Skylink 7 si na Vianoce vyberú deti, rodičia aj tí skôr narodení. Doprajte si trochu kúziel, trochu smiechu, trochu spomienok, a hlavne kopec dobrej nálady s nestarnúcou filmovou klasikou.

Konkurencia Lásky nebeskej
Romantika z filmu Láska v Laponsku sa dostáva pod kožu rovnako rýchlo, ako mráz na miestach, kde sa opojný príbeh odohráva. Pozerajte sa na Štedrý deň na programe FilmBox Extra.

Šťastný Bernie, kráľ formuly 1
Nebyť jeho, formula 1 by dnes vyzerala úplne inak. Možno by ju ani nikto nepoznal. Možno by ani neexistovala! Bernie Ecclestone, muž, ktorý stvoril jeden z najväčších fenoménov súčasnosti. Životopisná dokumentárna séria Lucky! exkluzívne na Sport 1 HD.


To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905