Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Práve vyšlo nové, 5. číslo magazínu Skylink TV

07.03.2022   |   Magazín Skylink TV

A na aké články sa v ňom môžete tešiť?

Rozhovor s hercom Tomášom Hanákom

Nové vydanie otvára rozhovor s hercom Tomášom Hanákom o humore, filmovej tvorbe a živote vôbec. Poslednou dobou ho diváci mohli vidieť v seriáli Osada alebo v tretej časti trilógie Tomáša Vorla Cesta domov. A teraz aj v seriáli Planéta Single, kde hrá trochu unaveného rockera.

Duna

Timothée Chalamet exceluje v novom a úchvatnom spracovanie kultového sci-fi románu Duna. Poďte vstúpiť do fascinujúceho a do detailov premysleného sveta galaktického Impéria.

Z bojovníčky Xeny je šarmantná vyšetrovateľka

Zábavné, pohodové a inteligentné krimi. Tak by sa dal charakterizovať austrálsky seriál Vražda je môj život, ktorému dominuje legendárna Lucy Lawless (alias Xena).

Baby Driver

Pohodlne sa usaďte, vyšponujte hlasitosť reprákov televízora na plné pecky a nechajte sa dve hodiny unášať touto originálnou akčnou jazdou v rytme strhujúcej hudby.

Formula 1 – Revolúcia v tieni kontroverzie

Kráľ je zosadený. Posledných sedem rokov (s výnimkou roku 2016) sa z titulu majstra sveta Formuly 1 tešil Lewis Hamilton. To sa ale zmenilo na konci minuloročnej sezóny, keď na trón nastúpil úplne nový majster sveta a hviezda súčasnosti Max Verstappen. Ale stalo sa to za okolností, ktoré otriasli svetom Formuly 1. Nenechajte si ujsť štart sezóny Formuly 1, ktorá je plná noviniek!

To a mnoho ďalšieho nájdete v najnovšom čísle magazínu Skylink TV, ktorý si môžete zadarmo stiahnuť do svojich mobilných telefónov, tabletov alebo len tak prečítať v prehliadači tu:

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905