Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Ako naladiť JOJ Šport HD

25.11.2021   |   Programová


Radi by sme vám pripomenuli zaradenie športového programu JOJ Šport do programovej ponuky a poradili ako ho na Skylinku naladiť.

Všetci zákazníci si môžu vychutnávať prvú slovenskú športovú televíziu, ktorá sa venuje najmä slovenskému športu a slovenským športovcom pôsobiacim v slovenských a zahraničných ligách. JOJ Šport HD je pre všetkých zákazníkov dostupný od balíčka Digital.

Aby ste mali televízny program dostupný, musíte ho mať správne naladený. Pokiaľ používate satelitný prijímač, ktorý je vybavený funkciou automatického ladenia a usporiadania programov – FastScan (väčšina prijímačov s certifikátom Skylink READY), nemusíte sa týmto problémom vôbec zaoberať – naladenie programu vykoná váš prijímač automaticky a nájdete ho na pozíciina pozícii 99.

Pokiaľ takýto satelitný prijímač nemáte alebo používate CA modul, je potrebné si televízný program naladiť manuálne. Postup ako naladiť televízný program na satelitnom prijímači nájdete na našich stránkach v sekcii Centrum podpory. Parametre pre naladenie programu nájdete nižšie.

Skôr, než začnete ladiť televízný program, odporúčame zhliadnuť video návod Ako naladiť programy, prípadne prečítať Orientačný návod pre naladenie programov v satelitných prijímačoch.

Technické parametre pre naladenie programov:
Program: JOJ Šport HD
Pozície vo FastScan: 99
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 876 MHz
Polarizácia: Horizontálna
FEC:  3/4
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: ON

 

Pre príjem programu je potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY). 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905