Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Programové zmeny na Skylinku

18.06.2024   |   Technická
Programová


Dovoľujeme si Vás informovať o programových novinkách a zmenách na Skylinku.

Dňa 18. júna došlo k preklopeniu filmovej stanice FilmBox z SD do HD kvality vysielania. Z dôvodu úpravy kapacity transpondéra budú stanice TravelXP a Mezzo prevedené do SD.

V júli pokračuje voľné vysielanie pre všetkých zákazníkov Skylinku. Tentoraz si od 2. do 30. júla užijú tri programy. Na kanáli CANAL+ Action budú vysielané snímky, ktoré sa nedávno objavili v kinách. K dispozícii tak bude životopisný film Jeden život o britskom humanitárnom pracovníkovi Nicholasovi Wintonovi (Anthony Hopkins) alebo dráma Ferrari o zakladateľovi svetoznámej značky rýchlych áut. Ďalej bude možné sledovať druhú sériu sci-fi seriálu Projekt Lazarus a nový akčný film Včelár (The Beekeeper ) s Jasonom Stathamom. CANAL+ Sport uvedie novú sériu World Beaters o slávnych hráčoch a pokračuje séria Big Interview a obľúbené PL Stories. Vynikajúce dokumenty ponúkne National Geographic Wild. Hviezdami budú seriály z cyklu Mesiac žralokov a syčivo dobré dokumenty zo série Hadi v meste.

CANAL+ Action, CANAL+ Sport aj National Geographic Wild sú dostupné aj v internetovej televízii Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka.

Ďalšou novinkou je presunutie videotéky CANAL+ do najnižšieho balíčka, takže si od júla budú môcť akčné filmy, napínavé seriály alebo obľúbené komédie pustiť všetci zákazníci.

Ďalšie zmeny pre zákazníkov nastanú 16. júla, kedy dôjde k presunu vybraných staníc zo satelitného vysielania do internetovej televízie Skylink Live TV. Pôjde o AXN White, AXN Black, Extreme Sports, ATV, Nickelodeon Hungary, Zenebutik, Nick Jr Hungary a TV4.

Zároveň niektoré programy Maďarského balíčku budú prevedené z HD do SD: M1, M2 / Petőfi, M4, RTL, Duna a TV8.

Technické parametre pre naladenie programov:
Program: CANAL+ Action CANAL+ Sport National Geographic Wild
Pozície vo FastScan: 5 6 79
Satelit: Astra 23,5°E Astra 23,5°E Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz 11 973 MHz 12 090 MHz
Polarizácia: vertikálna vertikálna vertikálna
FEC:  3/4  3/4  3/4
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s 29 900 kS/s 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK DVB-S2/ 8PSK
Pilot: ON ON ON

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905