Balíček Digital

Internetová televízia Skylink Live TV
Náš najmenší balíček pre sledovanie internetovej televízie Digital obsahuje základné slovenské programy. K dispozícii je živé vysielanie, spustenie práve vysielaného programu od začiatku, 7-dňový archív vysielania a videopožičovňa.
Digital
22 programov, z toho 17 v HD
Všeobecné 13, Filmové 2, Dokumentárne 1, Hudobné a lifestyle 5, Spravodajské 1
S uhradeným Servisným poplatkom
0 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Digital

22 programov, z toho 17 v HD

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Domácí hřiště

Nenechajte si utiecť nový seriál Domáce ihrisko, ktorý vysielame každú nedeľu o 18:00 exkluzívne na našom programe Skylink 7!

Dokonale vyostrená športová a charakterová dráma sleduje stret dvoch neoblomných osobností: hviezdneho hráča, ktorý dúfa, že sa s rodinou usadí na novej pozícii, a novej trenérky, ktorá sa musí stretávať s predsudkami sveta prvoligového futbalu. Hviezdne obsadený seriál prináša na televízne obrazovky napätie, adrenalín a vášeň.

Programové tipy balíčka Digital

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 30 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

 
Videopůjčovna

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1