Balíček Smart

Pre bystré hlavičky

Viete si všetko vždy spočítať a vybrať najlepší variant pre váš rodinný rozpočet? Potom je pre vás Balíček SMART optimálne riešenie. K základným programom balíčka DIGITAL získate viac ako 30 rôznorodých staníc a k tomu bezplatný prístup do online služby Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak budú mať možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni. To všetko bez nutnosti platiť Servisný poplatok. Ten je už zahrnutý v cene predplatného. 

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Smart
79 programov, z toho 32 v HD
Všeobecné 22, Filmové 12, Športové 5, Dokumentárne 10, Hudobné a lifestyle 13, Detské 7, Erotické 3, Spravodajské 7
+ ďalších 109 nekódovaných programov
Cena 9,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Smart

79 programov, z toho 32 v HD

Všeobecné

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

CS MiniLive TV
ducktvLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV
RiKLive TV

Erotické

Spravodajské

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Formula 1: Veľká cena Číny

Formula 1 je späť! Kto sa bude radovať z víťazstva v sezóne 2019? Sledujte voľné vysielanie programov Sport1 HD a Sport2 HD.

Obháji titul britský stroj na triumfy Lewis Hamilton, alebo sa konečne dočká talianske Ferrari a jazdec Sebastian Vettel? Sledujte priame prenosy z tréningov, kvalifikácie a hlavných pretekov Veľkej ceny číny 12. – 14. 4. na Sport1 HD a Sport2 HD.

Intenzívny kmeňový tréning

Intenzívny kmeňový tréning

Joel Dommett vyrazí s kamarátom, komikom Nishom Kumarom, na cestu po svete od Mexika do Mongolska a navštívi šesť odlišných komunít.

Každá žije veľmi aktívnym životom založeným na dávnych formách cvičenia. S pomocou odborníkov chce Joel zistiť, či dokáže držať krok s miestnymi obyvateľmi, zatiaľ čo Nish len hodlá zakúsiť ich kultúru a kuchyňu. Naši dvaja kamaráti sa pridajú k masajským bojovníkom v Afrike, ku kmeňom Tagbanua na Filipínach a Xavante v brazílskom dažďovom pralese, k šaolinským mníchom, kmeňu bežcov v mexickom kaňone a skupine mongolských nomádov. 

Programové tipy balíčka Smart

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Smart je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1