Balíček Smart

Pre bystré hlavičky

Viete si všetko vždy spočítať a vybrať najlepší variant pre váš rodinný rozpočet? Pak je pre vás Balíček SMART optimálne riešenie. K základným programom balíčka DIGITAL získate viac ako 30 rôznorodých staníc a k tomu bezplatný prístup do online služby Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi tak budú mať možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni. To všetko bez nutnosti platiť Servisný poplatok. Ten je už zahrnutý v cene predplatného. 

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Smart
80 programov, z toho 31 v HD
Všeobecné 21, Spravodajské 7, Filmové 13, Športové 6, Dokumentárne 8, Hudobné a lifestyle 13, Detské 8, Erotické 4
+ ďalších 100 nekódovaných programov
Cena 8,80 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Smart

80 programov, z toho 31 v HD

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Erotické

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Príbeh Európy

Jedinečný šesťdielny seriál rozpráva príbeh o Európe a zameriava sa na rôzne kapitoly z jej rušnej histórie.

Vydajte sa na výpravu časom aj priestorom, od samotného vzniku a prvých ľudských usadlíkov cez vývoj európskej kultúry a náboženstva až po historické úspechy v oblasti skúmania, technológie a politiky. Program rovnako ponúka smelý pohľad na súčasnosť a budúcnosť tohto kontinentu.

Sobota 25.08.2018 | 20:00 | Viasat History
Cestovatelia časom

Cestovatelia časom

Tím piatich "cestujúcich" z veľmi temnej budúcnosti je schopný preniesť svoje vedomie do myslí ľudí v 21. storočí, aby pomohli zachrániť ľudstvo od nevyhnutného.

Každý tím sa skladá z historika, lekára, dvoch vojakov a jedného vodcu. Cestovatelia potom žijú v tele svojho hostiteľa, zatiaľ čo pracujú na svojom poslaní pod vedením tajomného "riaditeľa". Premiérové diely sledujte každý utorok od 21:00.

Programové tipy balíčka Smart

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETU A MOBILU

Automatickou súčasťou balíčka Smart je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1