Balíček Multi

Pre televíznych pohoďákov

Ste multižánrový divák, ktorý chce mať bohatú a rozmanitú televíznu ponuku? S balíčkom MULTI sa rozhodne nudiť nebudete. Romantické filmy potešia citlivé duše a pútavé dokumenty následne upokoja ich cynické polovičky. Zapálení komentátori sa naopak ešte viac rozohnia pri napínavých stretnutiach a večerných samotárov rozpália programy pre dospelých. Ani vaši malí rebeli neprídu skrátka a naskytne sa im dostatok príležitostí pochytiť ďalšie vylomeniny od svojich hrdinov. 

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Multi
98 programov, z toho 39 v HD
Všeobecné 21, Spravodajské 7, Filmové 15, Športové 11, Dokumentárne 13, Hudobné a lifestyle 16, Detské 11, Erotické 4
+ ďalších 100 nekódovaných programov
Cena 12,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Multi

98 programov, z toho 39 v HD

Všeobecné

Spravodajské

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Erotické

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

GÉNIUS: PICASSO

Celosvetovo známa desaťdielna dokumentárna séria GÉNIUS prichádza na televízne obrazovky so svojou druhou sériou.

Tentoraz odhalí dramatický život najkontroverznejšieho umelca 20. storočia, Pabla Picassa v podaní Antonia Banderasa. Geniálne dieťa a neskôr muža - Picassa - neuspokojili imitácie veľkých majstrov. Rozhodol sa vytvoriť svoj vlastný štýl a tým zmenil umenie navždy. Dokumentárna séria objavuje múzy, umení a komplikovaného muža skrytého v umeleckých dielach.

Nedeľa 22.04.2018 | 20:00 | Skylink Ochutnávka

Neobyčajná planéta

Seriál spoločností Nutopia a Protozoa Pictures prichádza s novými dejinami prírody a vedeckými žánrami.

Sledujte mimoriadny príbeh Zeme – jej zvláštne postavenie a vzájomne prepojenie planét – o tom, prečo je jedinečná a  prekypujúca životom v prevažne neznámej, ale drsnej kozmickej aréne. Seriál spája elitná skupina astronautov, ktorí vidia väčší obráz Zeme, poskytujú jedinečné pohľady a rozprávajú osobné spomienky na našu planétu videnú z vesmíru.

Nedeľa 25.03.2018 | 22:00 | National Geographic

Programové tipy balíčka Multi

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETU A MOBILU

Automatickou súčasťou balíčka Multi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi, HD Plus, Multi HD a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Alebo môžete prejsť ku Skylinku bez záväzkov.