Balíček Multi

Pre televíznych pohoďákov

Ste multižánrový divák, ktorý chce mať bohatú a rozmanitú televíznu ponuku? S balíčkom MULTI sa rozhodne nudiť nebudete. Romantické filmy potešia citlivé duše a pútavé dokumenty následne upokoja ich cynické polovičky. Zapálení komentátori sa naopak ešte viac rozohnia pri napínavých stretnutiach a večerných samotárov rozpália programy pre dospelých. Ani vaši malí rebeli neprídu skrátka a naskytne sa im dostatok príležitostí pochytiť ďalšie vylomeniny od svojich hrdinov. 

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

TIP: Pri objednávke na 12 mesiacov zaplatíte len za 11 mesiacov.

Multi
99 programov, z toho 40 v HD
Všeobecné 22, Filmové 15, Športové 10, Dokumentárne 14, Hudobné a lifestyle 18, Detské 10, Erotické 3, Spravodajské 7
+ ďalších 109 nekódovaných programov
Cena 12,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Prehľad programov balíčka Multi

99 programov, z toho 40 v HD

Všeobecné

Filmové

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

CS MiniLive TV
ducktvLive TV
JimJamLive TV
MinimaxLive TV
NickelodeonLive TV
RiKLive TV

Erotické

Spravodajské

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku
Divoké Rumunsko

Divoké Rumunsko

Hlboko v strede Európy sa vyskytuje nečakaná divočina, ktorá je domovom neuveriteľne rozmanitej fauny. Rozsiahle pohoria, prastaré lesy a rozľahlé mokrade poskytujú útočisko mnohým ikonickým tvorom tohto svetadiela.

Predstavíme vám rok v živote rozmanitých a vzácnych rastlín a zvierat Rumunska. Zistíte, ako prečkávajú drsnú zimu a dosiahnu kvitnúce jarné mesiace, ako zvládajú nebezpečenstvá a rodičovstvo, aby si užili letnú úrodu, kým sa opäť dostaví jeseň a s ňou potreba pripraviť sa na ďalšiu zimu. Vitajte v divokom Rumunsku.

Nedeľa 01.09.2019 | 20:00 | Viasat Nature

Formula 1: Veľká cena Singapuru

Formula 1 je späť! Kto sa bude radovať z víťazstva v sezóne 2019? Sledujte voľné vysielanie programov Sport1 HD a Sport2 HD.

Obháji titul britský stroj na triumfy Lewis Hamilton, alebo sa konečne dočká talianske Ferrari a jazdec Sebastian Vettel? Sledujte priame prenosy z tréningov, kvalifikácie a hlavných pretekov Veľkej ceny Singapuru 20. – 22. 9. na Sport1 HD a Sport2 HD.

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Multi je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1