Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Do akcie! Štartuje stanica CANAL+ Action a 5 nových kanálov v Skylink Live TV

27.02.2023   |   Programová


Do akcie! Štartuje stanica CANAL+ Action a 5 nových kanálov v Skylink Live TV.

• spustenie akčného programu CANAL+ Action,
• presunutie lifestylového programu Spektrum Home do balíčka Digital,
• pridanie 5 nových programov do ponuky internetovej televízie Skylink Live TV,
• zmene cenníka internetovej televízie Skylink Live TV od 4. apríla 2023,
• predĺženie akciovej ponuky na balíček Kombi+ do 30. júna 2023.

Nový akčný program CANAL+ Action
V utorok 28. 2. 2023 na poludnie dôjde k štartu pripravovaného akčného programu CANAL+ Action, a to ako na satelite, tak aj v internetovej televízii Skylink Live TV. Dostupný bude už od balíčka Multi.

Nový program CANAL+ Action ponúkne vybrané tituly, napríklad akčnú komédiu Všetko, všade, naraz, ktorá je hneď v 11 kategóriách nominovaná na Oscara, exkluzívne v českej a slovenskej premiére. Okrem premiérových titulov uvedie CANAL+ Action aj obľúbené akčné evergreeny s hviezdnymi hercami. V marci to budú napríklad blockbustery Expendables 2: Znova v akcii alebo Plán úteku so Sylvesterom Stallonem, Arnoldom Schwarzeneggerom a ďalšími legendami. Počas prvého mesiaca vysielania bude možné vidieť aj oscarový REVENANT Zmŕtvychvstanie alebo divákmi výborne hodnotený kanadský seriál Plán B.

CANAL+ Action bude počas celého marca dostupný všetkým zákazníkom Skylinku, nezávisle od predplateného programového balíčka. Diváci sa môžu pohodlne usadiť, začíname!

Spektrum Home prechádza do balíčka Digital
Od 1. marca môžu všetci zákazníci sledovať lifestylový program Spektrum Home. Ten sa presúva z pôvodného balíčka Kombi do balíčka Digital. Ponúkne užitočné tipy a triky pre všetkých záhradkárov a domácich majstrov, ale svojimi programami poteší aj všetkých cestovateľov a nadšencov architektúry.

7 nových programov v Skylink Live TV
Okrem programu CANAL+ Action sa ponuka internetovej televízie Skylink Live TV rozrastie o ďalších 5 programov. Ide o filmové a dokumentárne stanice SPI International. Programovú skladbu rozšíri FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium a FilmBox Family.

„Ako spoločnosť, ktorá sa zaviazala poskytovať prvotriednu zábavu vo všetkých oblastiach, sme nadšení, že môžeme ponuku Skylink Live TV rozšíriť dodaním piatich obľúbených kanálov z nášho portfólia. Tieto nové programy poskytnú filmovým nadšencom širokú škálu kvalitného obsahu, ktorý ďalej vylepší zážitok pri televíznych obrazovkách,“ hovorí Berk Uziyel, generálny riaditeľ spoločnosti SPI International, ktorá je teraz súčasťou skupiny CANAL+.

Ladislav Řeháček, VP spoločnosti CANAL+ Luxembourg pre ČR a Slovensko, ktorá prevádzkuje platformy Skylink a freeSAT, dodáva: „Záujem o Skylink Live TV stále rastie, službu aktuálne využíva už 25 % našich zákazníkov. Verím, že jej rozšírenie o ďalšie programy SPI International, ktoré sú dlhodobo súčasťou našej satelitnej ponuky, používatelia ocenia.“

Okrem programu CANAL+ Action a programov od SPI International sa internetová televízia Skylink Live TV rozšíri o spravodajskú stanicu Newsmax HD a dokumentárnu stanicu Earthx TV.

Balíček

Nové stanice

Mini a Smart        

FilmBox Stars, Earthx TV, Newsmax HD

Multi

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra

Kombi+

CANAL+ Action, FilmBox Stars, FilmBox Extra, DocuBox, FilmBox Premium, FilmBox Family


Nový cenník internetovej televízie Skylink Live TV
S účinnosťou od 4. apríla 2023 dôjde k zmene cenníka internetovej televízie Skylink Live TV. Kompletný cenník internetovej televízie nájdete tu. Cenník satelitnej televízie zostáva bez zmeny.
 

Balíček

Nové ceny v €

Smart

9,70

Multi

11,50


Pre zákazníkov, ktorých súčasná úhrada predplatného pokrýva obdobie dlhšie ako do 4. 4. 2022, začnú nové ceny platiť až po skončení tohto obdobia.

Počas celého marca je možné využiť akciovú ponuku „12 mesiacov za cenu 10“ na akýkoľvek balíček internetovej televízie Skylink Live TV.

Akciová ponuka na balíček Kombi+ sa predlžuje
Skylink tiež predlžuje akciovú ponuku internetového aj satelitného balíčka Kombi+, ktorý obsahuje nový program CANAL+ Action aj CANAL+ Sport a množstvo ďalších filmových, dokumentárnych a detských programov. Do 30. 6. 2023 si ho bude možné objednať za skvelú cenu. Viac tu.
 

Zákazníci internetovej televízie Skylink Live TV budú o zmene cenníka písomne informovaní minimálne jeden mesiac pred nadobudnutím účinnosti tejto zmeny. Pokiaľ sa zmena cenníka konkrétneho zákazníka týka a zákazník s touto zmenou nesúhlasí, má právo do 1 mesiaca po doručení oznámenia o zmene ceny svoj záväzok vypovedať.
 

Technické parametre pre naladenie programov:
Program: CANAL+ Action
Pozície vo FastScan: 20
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC:  2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905