Balíček Kombi

Internetová televízia Skylink Live TV
V balíčku Kombi nájdete úplne všetky programy, ktoré sú dostupné v internetovej televízii Skylink Live TV. To všetko ako živé vysielanie vrátane spustenia práve vysielaného programu od začiatku. Ak niektorý program nestihnete, môžete si ho pustiť spätne zo 7-dňového archívu vysielania.
Kombi
65 programov, z toho 44 v HD
Všeobecné 14, Filmové 8, Športové 7, Dokumentárne 9, Hudobné a lifestyle 12, Detské 7, Erotické 5, Spravodajské 3
10,80 € / mesiac

Programové tipy balíčka Kombi

Alita: Bojový Anjel

Alita: Bojový Anjel

film

Sci-fi triler Kan./USA (2019). Pád anjela, zrodenie bojovníčky. Alita je obyčajné dievča s robotickým telom, predurčené k veľkým činom. Len o tom zatiaľ nevie... Strhujúci príbeh o nádeji a predurčení sa odohráva v dystopickej budúcnosti. Kyborg Alita sa prebudí v neznámom svete a pátra po svojom pôvode a poslaní. Postapokalyptická budúcnosť, svet zničený technologickou katastrofou. Vedec nájde a opraví kyborga so srdcom a dušou dospievajúceho dievčaťa, ktoré v sebe objaví mimoriadne smrtiace schopnosti a hľadá svoje skutočné poslanie. Rok 2563, tristo rokov po Zániku. Mladá Alita sa prebudí bez spomienok na to, kto je, v realite, ktorú nepozná. Ujme sa jej súcitný vedec Dr. Dyson Ido, ktorý spozná, že Alita je zničený kyborg, ktorý vo svojej umelej schránke skrýva srdce a dušu dospievajúceho dievčaťa s pozoruhodnou minulosťou. Zatiaľ čo sa Alita učí orientovať v novom živote a zradných uliciach Iron City, kyberdoktor Dyson Ido sa ju snaží ochrániť pred jej záhadnou minulosťou. Jej novým priateľom sa stane sympatický a ostrieľaný mladík na motorke, Hugo. Pomáha Alite získať stratené spomienky a zoznamuje ju so životom ich vrstovníkov. Vo chvíli, keď ju začnú prenasledovať smrtiace a skorumpované sily, ktoré riadia mesto, objaví Alita v sebe objaví kľúč k svojej minulosti – odhalí svoje jedinečné bojové schopnosti, ktorými by dokázala poraziť tých, čo dnes vládnu. Z obyčajného kyberdievčaťa sa stane bojový Anjel, ktorý spozná svoje poslanie. Ak sa jej podarí zvíťaziť nad silami zla, môže zachrániť svojich priateľov, ich rodiny aj súčasný svet, ktorý si zamilovala.

JOJ HD | Dnes 20:35
Český mejdan s Impulsem

Český mejdan s Impulsem

hudba

Zlatá česká klasika i nová česká muzika

ÓČKO STAR | Dnes 20:00
V podstatě jsme normální

V podstatě jsme normální

film

Komédia ČR (1981).

FDb.cz: 66%
CS Film | Dnes 20:00
Gympl s (r)učením omezeným (14)

Gympl s (r)učením omezeným (14)

seriál

Útěk. Komediální seriál ČR (2012). Eliška dostala nabídku od Reného Jandourka na společný projekt a život. Podlehne Eliška lákavé vyhlídce nových počátků?

FDb.cz: 64%
Nova International | Dnes 20:20

Chcete sledovať TV cez internet?

Vďaka Skylink Live TV môžete sledovať programy naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV pre smart TV, mobilní zariadenia alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Internetovú televíziu Skylink Live TV môžete vyskúšať na 7 dní úplne zadarmo!

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Videopožičovňa Skylink Live TV

Všetkým zákazníkom internetovej televízie Skylink Live TV je automaticky k dispozícii bezplatná videopožičovňa so stovkami filmov a seriálov naprieč všetkými žánrami. Dokumentárne filmy od National Geographic, Viasatu, filmové hity od Filmboxu a Film Europe, napínavé seriály od AXN, tie najlepšie seriály zo Skylink 7 a nakoniec aj pre dospelých divákov zaujímavé príbehy z LEO TV (LEO TV dostupné iba na smart TV a PC).

Prehliadnuť tituly
 
Videopožičovňa

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905