Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Novinka na Skylinku: Nova Sport 5

27.02.2024   |   Programová


Rádi bychom Vás informovali o přidání nové sportovní stanice Nova Sport 5, která zahájí vysílání 29. února 2024 prvním závodem – Velkou cenou Bahrajnu.

Stanica sa zameria na motošport a jej prioritou budú preteky formuly 1, formuly 2, formuly 3, F1 Academy a Porsche Supercupu. Moderátorský tím F1 tvoria Josef Král, Števo Eisele, Pavel Fabry a Jitka Poláková. Stanica divákom ďalej ponúkne závody WorldSBK a bohatú ponuku živých prenosov motošportu doplní množstvo ďalších motoristických programov a magazínov. Na stanici Nova Sport 5 budú môcť diváci sledovať aj popredné európske futbalové ligy – Bundesligu, LaLigu a Seriu A.

Program Nova Sport 5 je dostupný v balíčku Kombi+ a vyšších a je tiež súčasťou internetovej televízie Skylink Live TV, ktorú majú všetci zákazníci v cene svojho balíčka.

Stanica sa väčšine satelitných zákazníkov Skylinku naladí vďaka funkcii FastScan automaticky už 27. 2. Zákazníci, ktorí FastScan nepoužívajú, si môžu program naladiť manuálne s použitím nižšie uvedených parametrov.

27. 2. bol pridaný dokumentárny JOJ Svet do internetovej televízie Skylink Live TV, ktorý je dostupný od balíčka Digital.

Technické parametre pre naladenie programov:
Program: Nova Sport 5
Pozície vo FastScan: 105
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 954 MHz
Polarizácia: horizontálna
FEC:  2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905