Ako využívať Skylink Live TV

Skylink Live TV aktivujete jednoducho v Zákazníckej zóne. Súčasťou aktivácie je odsúhlasenie Všeobecných obchodných podmienok. Po úspešnej aktivácii sa vám zobrazia prístupové údaje, ktoré použijete pre prihlásenie do mobilnej alebo webovej aplikácie.

Skylink Live TV V MOBILE ALEBO TABLETE

Aplikáciu si stiahnete zadarmo na App Store alebo Google play.

Skylink Live TV V POČÍTAČI ALEBO NOTEBOOKU

Služba je pre vás vždy dostupná na webovej adrese livetv.skylink.sk.

Skylink Live TV NA TELEVÍZORE

  • Na akejkoľvek smart TV s pripojením na internet.
  • Na akejkoľvek televíznej obrazovke s použitím hybridného prijímača Kaon MZ-102, Kaon MZ-104 alebo multimediálneho centra Tesla MediaBox, ktoré vám popri štandardných službách satelitnej televízie Skylink umožnia využívať i všetky funkcie internetovej služby Skylink Live TV.
  • V smart TV Samsung od roku výroby 2017 s operačným systémom Tizen, v televízore LG s operačným systémom WebOS 3.0 a vyšším (modelové rady od roku 2015), v televízoroch Finlux, Hitachi, JVC, Telefunken, Toshiba, Gogen, Hyundai a Orava na platforme MB130, MB180, MB181, MB211 a MB230. Tiež v Google TV alebo TV s operačným systémom Android 7.0 a vyšším. Rovnako tak vo vybraných televízoroch Panasonic, ktoré používajú platformu MB211S, MB130B, MB130S alebo MB130T (modelové rady od roku 2019).
     

Stále prebieha vývoj aplikácie Skylink Live TV pre smart televízory ďalších popredných výrobcov. Pozor, televízor musí byť vždy pripojený na internet!

Kompletný zoznam televízorov, v ktorých je možné využívať internetovú službu Skylink Live TV, nájdete tu.

Upozornenie: Skylink Live TV nie je kompatibilná so zariadeniami Android, ktoré nemajú certifikovaný operačný systém Android, Android TV alebo Google TV. Aplikácia Skylink Live TV nie je kompatibilná ani so zariadeniami, ktoré majú tzv. rootnutý operačný systém. Do týchto zariadení aplikáciu Skylink Live TV síce nainštalujete, nebude však možné si čokoľvek pustiť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905