Balíček Flexi 10

Pre priaznivcov vlastnej voľby

Máte individuálne požiadavky a uprednostňujete kvalitu pred kvantitou? Ak sa tiež radíte medzi vyznávačov kvality, budete z variabilného balíčka FLEXI 10 nadšení. Vytvoríte si ho zo  svojich 10 obľúbených programov. Programy je možné navyše kedykoľvek jednoducho zmeniť. Je to tak jednoduché, že to zvládnu nie len skúsení oteckovia, ale aj ostatní členovia rodiny. Vychutnajte si skutočnú slobodu voľby!

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Váš aktuálny výber programov nájdete v Zákazníckej zóne. Zmeny programov môžete vykonávať aj opakovane v Zákazníckej zóne alebo prostredníctvom Zákazníckeho servisu. Prvé dve zmeny v kalendárnom mesiaci sú zadarmo, každú ďalšiu zmenu môžete vykonať po odoslaní platobnej SMS v tvare „ZMENAmezeraČÍSLODEKÓDOVACÍKARTY", na telefónne číslo 8877. Cena SMS je 1 €.

Flexi 10
50 + 10 programov podľa vášho výberu
Všeobecné 19, Športové 13, Filmové 17, Dokumentárne 17, Hudobné a lifestyle 22, Detské 12, Erotické 3, Spravodajské 10
+ ďalších 92 nekódovaných programov
13,20 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Do balíčka Flexi 10 si zvoľte 10 programov z tejto ponuky

+ 50 programov balíčka Digital ZADARMO

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Športové  (10)

Filmové  (15)

Dokumentárne  (14)

Hudobné a lifestyle  (11)

Detské  (11)

Erotické  (3)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Flexi 10

Naked Attraction

Naked Attraction

zábava

Seznamka na tělo

ÓČKO | Pondelok 22:00
Mission: Impossible

Mission: Impossible

film

Akčný triler USA (1996). Nemožné sa stane realitou. Agenti CIA a KGB na Karlovom moste! Ethan Hunt sa stane podozrivým zo zrady CIA a vraždy svojich kolegov. Superagent, ktorý sa dokáže dokonale maskovať, vyráža na nesplniteľnú misiu s nulovou šancou na úspech, aby dopadol skutočných vinníkov a očistil svoje meno. Superagenta Ethana Hunta obvinili, že zradil svoju agentúru a predal prísne tajné informácie. Hunt musí súperiť s časom, aby dokázal svoju nevinu a odhalil špióna, ktorý ohrozuje činnosť CIA vo východnej Európe. Špeciálny špionážny tím pod vedením Jima Philpsa odletí do Prahy, kde sovietsky agent Golicin plánuje ukradnúť zoznam tajných agentov z americkej ambasády. Majú ho zadržať aj s jeho zákazníkom. Počas akcie na americkej ambasáde v Prahe vyvraždia členov elitnej špionážnej jednotky CIA, ktorá mala prekaziť krádež údajov o špiónoch západných tajných služieb. Všetko sa deje s vedomím CIA, ktorá chce odhaliť zradcu vo vlastných radoch. A tým je podľa šéfa Kittridgea mladý a mimoriadne schopný agent Ethan Hunt, pretože ako jediný masaker prežil. Nespravodlivo podozrievaný mladý muž sa rozhodne vypátrať zradcu na vlastnú päsť. Aby sa mu to podarilo, musí sa vydať na takmer nesplniteľnú misiu - spojiť sa s nepriateľskou českou obchodníčkou so zbraňami a vlámať sa do najstráženejšej miestnosti v centrále CIA. Z počítačového centra musí ukradnúť zoznam tajných agentov z celého sveta, nesmie sa dotknúť jeho podlahy ani spôsobiť hluk, a musí si udržiavať stálu teplotu. Aby to dokázal, spojí sa s bývalým expertom CIA Kriegerom a počítačovým hackerom Lutherom. Všetkým ide o život, pričom ich úloha patrí do kategórie nesplniteľných - s predpokladanou nulovou šancou na úspech... Prvá snímka zo sedemdielnej akčnej filmovej série o superagentovi Ethanovi Huntovi, ktorá vznikla v produkcii hlavného predstaviteľa Toma Cruisea na motívy legendárneho televízneho seriálu známeho pod názvom Nulová šanca.

FDb.cz: 76%
Plus HD | Dnes 20:30
Terapia láskou

Terapia láskou

film

Rodinná komédia USA (2012).

AMC | Dnes 20:05
Vraždy na polostrove Cotentin

Vraždy na polostrove Cotentin

film

Detektívny film Fr. (2019). Detektívny film z populárneho francúzskeho cyklu.

Jednotka HD | Dnes 20:30

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Flexi 10 je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC. Pozrite si zoznam dostupných programov v balíčku Digital.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informáciami, ktorý vychádza raz zamesačne ako promo verzia v tlačenej podobe. Rozšírená verzia magazínu s televíznym programom v elektronickej podobe je bezplatne dostupná pre všetkých.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Zaujímavosti a novinky balíčka Flexi 10

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905