Balíček Flexi 10

Pre priaznivcov vlastnej voľby

Máte individuálne požiadavky a uprednostňujete kvalitu pred kvantitou? Ak sa tiež radíte medzi vyznávačov kvality, budete z variabilného balíčka FLEXI 10 nadšení. Vytvoríte si ho zo  svojich 10 obľúbených programov. Programy je možné navyše kedykoľvek jednoducho zmeniť. Je to tak jednoduché, že to zvládnu nie len skúsení oteckovia, ale aj ostatní členovia rodiny. Vychutnajte si skutočnú slobodu voľby!

V rámci balíčka získate online službu Skylink Live TV. Majstri v trpezlivosti vyškolení svojimi ratolesťami či inými rušivými elementmi, určite radi využijú možnosť sledovať TV až na 4 ďalších zariadeniach. Statoční bojovníci s únavou si programy zase môžu prehrávať zo 7denného archívu alebo odpočívať pri Skylink videopožičovni.

Váš aktuálny výber programov nájdete v Zákazníckej zóne. Zmeny programov môžete vykonávať aj opakovane v Zákazníckej zóne alebo prostredníctvom Zákazníckeho servisu. Prvé dve zmeny v kalendárnom mesiaci sú zadarmo, každú ďalšiu zmenu môžete vykonať po odoslaní platobnej SMS v tvare „ZMENAmezeraČÍSLODEKÓDOVACÍKARTY", na telefónne číslo 8877. Cena SMS je 1 €.

Flexi 10
51 + 10 programov podľa vášho výberu
Všeobecné 20, Športové 13, Filmové 18, Dokumentárne 17, Hudobné a lifestyle 21, Detské 12, Erotické 3, Spravodajské 10
+ ďalších 95 nekódovaných programov
13,20 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu

Do balíčka Flexi 10 si zvoľte 10 programov z tejto ponuky

+ 51 programov balíčka Digital ZADARMO

Live TV - program je dostupný na satelite aj v internetovej televízii Skylink Live TV
Iba Live TV - program je dostupný iba v internetovej televízii Skylink Live TV

Športové  (10)

Filmové  (16)

Dokumentárne  (14)

Hudobné a lifestyle  (10)

Detské  (11)

Erotické  (3)

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku

Programové tipy balíčka Flexi 10

Specialisté (206)

Specialisté (206)

seriál

Hra na oběť. Krimiseriál ČR (2023). Mladá žena obviní svého partnera z domácího násilí a policie to prověřuje. Matěj s Kovářem ji jdou vyslechnout do pizzerie, kde čeká na kamaráda, který by jí měl pomoci, ale situace se zkomplikuje...

Nova International | Pondelok 20:20
Oblivion - Nevedomí

Oblivion - Nevedomí

film

Planéta Zem to má v roku 2073 zrátané. Drvivý útok mimozemskej civilizácie sa síce pred rokmi podarilo odraziť, ale planéta prestala byť miestom vhodným pre život. Ľudia sa z nej odsťahovali a na jej povrchu zostalo len zopár technikov, ktorí z nej majú odčerpať zvyšné prírodné bohatstvo. Jedným z nich je aj Jack Harper (TOM CRUISE), ktorého na Zemi baví najmä hľadanie artefaktov zanikajúcej ľudskej civilizácie. Z každodennej rutiny Jacka vytrhnú dve udalosti. Najprv na Zemi núdzovo pristane vesmírna loď, ktorej jediná členka posádky Julia (OLGA KURYLENKOVÁ) tvrdí, že ju s Jackom spája spoločná minulosť, hoci to nedokáže racionálne vysvetliť. Vzápätí Jacka zajme ilegálna armáda operujúca v podzemí, ktorej charizmatický vodca Malcolm Beech (MORGAN FREEMAN) toho vie o Jackovi viac než on sám. Jack sa preto rozhodne pozrieť na svet okolo seba inými očami, a to, čo uvidí, sa mu rozhodne nebude páčiť.

FDb.cz: 77%
Plus HD | Dnes 20:30
Zázraky z neba

Zázraky z neba

film

Životopisná dráma USA (2016).

FDb.cz: 77%
Doma HD | Dnes 20:30
Tajemství Ocelového města

Tajemství Ocelového města

film

Dobrodružný sci-fi film, ČR (1978).

FDb.cz: 76%
CS Film | Nedeľa 20:00

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Flexi 10 je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC. Pozrite si zoznam dostupných programov v balíčku Digital.

Pozrieť si ponuku
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s praktickými informáciami, ktorý vychádza raz zamesačne ako promo verzia v tlačenej podobe. Rozšírená verzia magazínu s televíznym programom v elektronickej podobe je bezplatne dostupná pre všetkých.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Zaujímavosti a novinky balíčka Flexi 10

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905