Filmotéka

Videopožičovňa

Filmotéka ponúka okolo 500 filmových titulov všetkých žánrov, od rozprávok cez romantiku až po drámy a horory. Toto všetko v SD alebo HD kvalite doplnené českým dabingom alebo titulkami. Všetky tituly sú dostupné v aplikácii Skylink Live TV, takže si ich môžete púšťať až na 4 zariadeniach kdekoľvek a kedykoľvek. Videopožičovňa je mesačne aktualizovaná a dopĺňaná novými filmovými titulmi. Filmoví experti ocenia osvedčené filmové klasiky zo slovenskej, českej aj zahraničnej produkcie.

AKCIA
Filmotéka
500 atraktívnych titulov dostupných v aplikácii Skylink Live TV
19,95 € / 6 mesiacov
3,99 € / mesiac
Srdcoví rebeli

Srdcoví rebeli

Po ďalšej divokej párty zaparkuje zbohatlícky fagan Lenny svoje auto na dne napusteného bazéna. A jeho otcovi dôjde trpezlivosť. Koniec flákania, koniec utrácania, koniec správania sa ako naničhodník.

Lenny sa musí začať starať o pätnásťročného Davida s ťažko chorým srdcom, ktorému podľa lekárov ostáva pár mesiacov života. David žije v sanatóriu a okrem operácií toho vlastne veľa nezažil. V jednom momente sa tak stretnú dva úplne rozdielne svety, svet klubov, párty, alkoholu a krásnych dievčat so svetom nemocnice, liekov a operačných sál. 

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1