FilmBox+

Online filmová databáza
Služba FilmBox+ umožňuje sledovať filmy, seriály a ďalšu obľúbenú televíznu zábavu online na mobilných zariadeniach (tablet, smartphone) aj na Smart TV. Službu FilmBox+ nájdete na adrese www.filmboxlive.com a prístup do nej je zahrnutý v predplatnom balíčkov Kombi+ a Komplet. Kód pre dokončenie registrácie obdržíte od operátora nášho Zákazníckeho servisu.
FilmBox+
Najkvalitnejšie filmové a seriálové premiéry svetovej produkcie v plnom HD rozlíšení.
Bonus k balíčkom Kombi+ a Komplet

Registrácia do služby Filmbox+ je veľmi jednoduchá!

Pre úspešné dokončenie registrácie budete potrebovať voucher čiže aktivačný kód, ktorý dostanete od operátora nášho Zákazníckeho servisu, bez tohto kódu nebude možné dokončiť registráciu. Pokiaľ ho už máte, môžete pokračovať s registráciou podľa postupu uvedeného nižšie.

Kontaktuje Zákaznícky servis Skylinku a požiadajte operátora o aktivačný kód, ktorý budete potrebovať k registrácii do služby FilmBox+.

Na stránkach www.filmboxlive.com zvoľte v pravom hornom rohu tlačidlo Prihlásiť sa a následne na tlačidlo Registrovať sa.

Teraz zadajte meno alebo prezývku Filmbox účtu, Váš e-mail a heslo, ktorým sa budete prihlasovať do služby Filmbox+ . Kliknite na tlačidlo Registrovať sa.

POZOR v následnom kroku sa Vám zobrazí ponuka vyskúšať si 7 dňovú skúšobnú verziu, tu prosím kliknite na tlačidlo SPÄŤ zobrazené týmto symbolom < alebo kliknite na tlačidlo Späť vo Vašom prehliadači, neklikajte na Spustiť 7 dňovú skúšobnú verziu, boli by ste vyzvaní k zadaniu platobnej karty

Vytvorenie účtu je tak dokončené a systém Vás automaticky prihlási na domovskú stránku.

V pravom hornom rohu kliknite na Vaše meno (názov účtu) a ďalej na možnosť Môj účet.

V sekcii Plán a fakturácia zvoľte možnosť Uplatniť darčekový kupón. Vložte číslo voucheru, ktoré ste dostali od operátora Zákazníckeho servisu a potvrďte červeným tlačidlom Uplatniť poukážku. Následne budete vyzvaní na opätovné potvrdenie voucheru tlačidlom Aktivovať môj voucher.

Voucher je akceptovaný a Vám sa zobrazia informácie o 12 mesačnom predplatnom, ktoré sa teraz začína čerpať. Kliknutím na tlačidlo Návrat Domov sa dostanete do hlavnej úlohy a môžete si plne vychutnať službu Filmbox+ .

Neviete si rady s registráciou alebo s prihlásením do Filmbox+ ?
Prečítajte si náš zjednodušený návod ako na to.

 

HBO GO
 
 

Prístup do aplikácie prostredníctvom aplikácie na Smart TV

Pre aktiváciu služby FilmBox+ vo vašej Smart TV slúži unikátny kód. Tento kód je automaticky zobrazovaný pri prvom spustení aplikácie na Vašom zariadení alebo po dlhšej dobe, kedy ste službu aktívne nevyužívali.

 

Ako použiť kód a aktivovať službu v Smart TV?

Spustite aplikáciu FilmBox+ na Vašu Smart TV.

Vyplňte prihlasovacie údaje a prihláste sa. Následne sa vám zobrazí kód pre aktiváciu Vašej Smart TV.

Vstúpte na stránku www.filmboxlive.com cez internetový prehliadač na PC alebo alebo cez aplikáciu v mobilnom zariadení a prihláste sa k svojmu účtu aj tu.

Kliknite na ikonu Vášho účtu v pravom hornom rohu v prípade použitia PC alebo v pravom dolnom rohu prípade použitia aplikácie v mobilnom zariadení.

Vyberte položku Aktivujte svoju TV.

Zadajte kód, ktorý sa Vám zobrazuje na Vašu Smart TV, potvrďte tlačidlom Aktivovať. Následne dôjde k spárovaniu účtu FilmBox+ s Vašou Samrt TV a aplikácia sa spustí.

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905