Balíček HBO Standard

Pre fanúšikov filmových noviniek

Ste skutočný filmový fanúšik, ktorý musí vidieť najnovšie premiéry a kasové trháky ako prvý? S balíčkom HBO STANDARD a jeho 3 programami HBO HD, HBO2 a HBO3 prídu hviezdy strieborného plátna k vám domov. Už teda nemusíte byť majstrami v trpezlivosti a dlho čakať na najnovšie hollywoodske blockbustery a filmové hity. Ako milovníci veľkolepých drám si vychutnáte oceňované a originálne seriály a pokiaľ patríte medzi zanietených komentátorov aktuálneho diania zo sveta showbusinessu, vybláznite sa u priamych prenosov prestížnych svetových udalostí.
Ako bonus k predplatnému dostanete nadupanú online filmotéku HBO GO so stovkami atraktívnych filmov a seriálov dostupná kdekoľvek a kedykoľvek.  

AKCIA
HBO Standard
3 programy, z toho 1 v HD
Filmové 3
+ 47 programov balíčka Digital ZADARMO
Cena 89 € / 12 mesiacov
Cena 8,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu
HBO GO

Automaticky získate prístup k filmotéce HBO GO

Každodenné premiéry

Na HBO uvidíte relácie skôr ako na iných TV programoch

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Akcia na balíček HBO Standard

Objednajte si balíček HBO Standard na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

Cena 89 € / 12 mesiacov
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 30. 6. 2019
 
Akcia balíčka

Prehľad programov balíčka HBO Standard

3 programy, z toho 1 v HD + 47 programov balíčka Digital ZADARMO

Filmové

Sledujte seriál Hlava 22 natočený na motívy románu Josepha Hellera

Sledujte seriál Hlava 22 natočený na motívy románu Josepha Hellera

Hlava 22 sa zaoberá absurditami vojnovej mašinérie. Sústredí sa na kapitána Yossariana, pilota bombardéra amerického letectva za 2. svetovej vojny, a jeho veliaceho dôstojníka, plukovníka Cathcarta.

Šesťdielny seriál rozpráva príbeh prešibaného a bezkonkurenčného flákača Yossariana (Christopher Abbott), pilota bombardéra amerického letectva počas druhej svetovej vojny. Ten je celý bez seba, pretože sa ho snažia zabiť tisíce ľudí, ktorých nikdy nevidel. Jeho skutočným nepriateľom je však vlastná armáda, neustále sa navyšujúci počet misií, ktoré musia letci absolvovať, aby splnili svoju povinnosť. Ak sa však Yossarian akokoľvek pokúsi vyhnúť svojim nelogickým povinnostiam, poruší absurdný, byrokraticky vykonštruovaný paragraf známy ako Hlava 22, ktorý udáva, že obavy o vlastnú bezpečnosť tvárou v tvár skutočnému a bezprostrednému ohrozeniu sú dôkazom racionálneho uvažovania. Leteckej povinnosti môže byť zbavený ten, kto je uznaný za psychicky narušeného a zároveň požiada o uvoľnenie. Žiadosť o uvoľnenie ale svedčí práve o psychickom zdraví a preto k nemu dôjsť nemôže.

Sledujte drámu Černobyľ na HBO a HBO GO

Sledujte drámu Černobyľ na HBO a HBO GO

Päťdielna miniséria Černobyľ rekonštruuje príbeh o jadrovej havárii z roku 1986 – jednej z najhorších katastrof v histórii spôsobených človekom.

Dňa 26. apríla 1986 otriasla jadrovou elektrárňou v Černobyle na Ukrajine mohutná explózia, ktorá uvoľnila nebezpečné rádioaktívne látky nielen na ukrajinskom, bieloruskom a ruskom území vtedajšieho Sovietskeho zväzu, ale tiež do oblastí Škandinávie a západnej Európy. Sledujte drámu o statočných ženách a mužoch, ktorí sa obetovali, aby zachránili Európu pred nepredstaviteľnou pohromou.

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie balíčka HBO Standard

Program HBO HD je vysielaný vo formáte HD. Programy HBO2, HBO3 sú vysielané vo formáte SD / MPEG-4. Pre ich príjem je potreba mať HD prijímač. Pokiaľ ho nevlastníte, máme pre vás výhodnú ponuku.

Získajte HD prijímač
 
Programy HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizácia: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlosť: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1