Balíček HBO Standard

Pre fanúšikov filmových noviniek

Ste skutočný filmový fanúšik, ktorý musí vidieť najnovšie premiéry a kasové trháky ako prvý? S balíčkom HBO STANDARD a jeho 3 programami HBO HD, HBO2 a HBO3 prídu hviezdy strieborného plátna k vám domov. Už teda nemusíte byť majstrami v trpezlivosti a dlho čakať na najnovšie hollywoodske blockbustery a filmové hity. Ako milovníci veľkolepých drám si vychutnáte oceňované a originálne seriály a pokiaľ patríte medzi zanietených komentátorov aktuálneho diania zo sveta showbusinessu, vybláznite sa u priamych prenosov prestížnych svetových udalostí.
Ako bonus k predplatnému dostanete nadupanú online filmotéku HBO GO so stovkami atraktívnych filmov a seriálov dostupná kdekoľvek a kedykoľvek.  

AKCIA
HBO Standard
3 programy, z toho 1 v HD
Filmové 3
+ 47 programov balíčka Digital ZADARMO
Cena 89 € / 12 mesiacov
Cena 8,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu
HBO GO

Automaticky získate prístup k filmotéce HBO GO

Každodenné premiéry

Na HBO uvidíte relácie skôr ako na iných TV programoch

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Akcia na balíček HBO Standard

Objednajte si balíček HBO Standard na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

Cena 89 € / 12 mesiacov
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 31. 12. 2018
 
Akcia balíčka

Prehľad programov balíčka HBO Standard

3 programy, z toho 1 v HD + 47 programov balíčka Digital ZADARMO

Filmové

Podoba vody

Podoba vody

Geniálny rozprávač Guillermo del Toro získal za tento snímok ako režisér i tvorca najlepšieho filmu roka Zlatý glóbus a dva Oscary.

Ide o trochu iný rozprávkový príbeh z roku 1962, z éry studenej vojny v Amerike. Elisa, nemá upratovačka, pracuje v prísne stráženom vládnom laboratóriu, kam jedného dňa privezú obojživelného tvora, ktorý má armáde slúžiť ako pokusný králik. Podarí sa Elise tvora ochrániť?

Nedeľa 30.12.2018 | 20:00 | HBO HD
Geniálna priateľka

Geniálna priateľka

Keď najdôležitejšia priateľka v jej živote jedného dňa bez stopy zmizne, Elena Greco, teraz už postaršia žena ponorená v domě plnom kníh, zapne počítač a začne spisovať príbeh ich priateľstva. Raffaellu Cerullo, ktorú vždy volala Lila, stretla v prvom ročníku základnej školy v roku 1950.

Ich príbeh, odohrávajúci sa v nebezpečnom a fascinujúcom Neapoli, pokrýva viac ako šesťdesiat rokov ich života. Elena sa pokúša popísať tajomstvá svojej geniálnej priateľky, ktorá je pre ňu svojim spôsobom najlepšiou kamarátkou aj najhorším nepriateľom. Osemidielny seriál Geniálna priateľka je inšpirovaný rovnomenných medzinárodným bestsellerom z pera Eleny Ferrante, ktorého štyri diely vyšli aj v sloevnčine; kto za týmto pseudonymom stojí, sa rieši už štvrť storočia.

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie balíčka HBO Standard

Program HBO HD je vysielaný vo formáte HD. Programy HBO2, HBO3 sú vysielané vo formáte SD / MPEG-4. Pre ich príjem je potreba mať HD prijímač. Pokiaľ ho nevlastníte, máme pre vás výhodnú ponuku.

Získajte HD prijímač
 
Programy HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizácia: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlosť: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1