Balíček HBO Standard

Pre fanúšikov filmových noviniek

Ste skutočný filmový fanúšik, ktorý musí vidieť najnovšie premiéry a kasové trháky ako prvý? S balíčkom HBO STANDARD a jeho 3 programami HBO HD, HBO2 a HBO3 prídu hviezdy strieborného plátna k vám domov. Už teda nemusíte byť majstrami v trpezlivosti a dlho čakať na najnovšie hollywoodske blockbustery a filmové hity. Ako milovníci veľkolepých drám si vychutnáte oceňované a originálne seriály a pokiaľ patríte medzi zanietených komentátorov aktuálneho diania zo sveta showbusinessu, vybláznite sa u priamych prenosov prestížnych svetových udalostí.
Ako bonus k predplatnému dostanete nadupanú online filmotéku HBO GO so stovkami atraktívnych filmov a seriálov dostupná kdekoľvek a kedykoľvek.  

AKCIA
HBO Standard
3 programy, z toho 1 v HD
Filmové 3
+ 47 programov balíčka Digital ZADARMO
Cena 89 € / 12 mesiacov
Cena 8,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu
HBO GO

Automaticky získate prístup k filmotéce HBO GO

Každodenné premiéry

Na HBO uvidíte relácie skôr ako na iných TV programoch

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Akcia na balíček HBO Standard

Objednajte si balíček HBO Standard na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

Cena 89 € / 12 mesiacov
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 30. 4. 2019
 
Akcia balíčka

Prehľad programov balíčka HBO Standard

3 programy, z toho 1 v HD + 47 programov balíčka Digital ZADARMO

Filmové

Úsmevy smutných mužov

Úsmevy smutných mužov

Svoju tragikomédiu „o chlaste, vôli a vesmíre“ rozpráva úspešný spisovateľ Jozef, ktorý k práci i k rozprávaniu s inými ľuďmi potrebuje najskôr pohárik a neskôr celú fľašu.

V liečebni sa stretáva s ďalšími osudmi tých, ktorí sú, či donedávna boli, v pití alkoholu skutočnými majstrami. Niekoho zradila žena, niekto hral v nemeckom gay porne, niekto zašiel vo vzťahu s nevlastnou dcérou až príliš ďaleko… Snímka bola natočená podľa rovnomenného knižného bestselleru Josefa Formánka.

Nedeľa 21.04.2019 | 20:00 | HBO HD
Hra o tróny ide do finále! Kto zasadne na Železný trón?

Hra o tróny ide do finále! Kto zasadne na Železný trón?

Výpravný fantasy seriál, natočený podľa bestsellerovej románovej série Georga R. R. Martina, rozpráva epický príbeh o zrade a ušľachtilosti, ktorý sa odohráva v mýtickej Západozemi, kde letá a zimy môžu trvať roky a len túžba po moci je večná.

Najsledovanejší seriál v histórii HBO a celosvetový televízny fenomén Hra o tróny sa rúti do finále. 15. apríla bude uvedená premiéra poslednej 8. série. Zopakujte si všetky predchádzajúce série na HBO GO a v týždni od 8. do 15. apríla tiež vo voľnom vysielaní na HBO.

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie balíčka HBO Standard

Program HBO HD je vysielaný vo formáte HD. Programy HBO2, HBO3 sú vysielané vo formáte SD / MPEG-4. Pre ich príjem je potreba mať HD prijímač. Pokiaľ ho nevlastníte, máme pre vás výhodnú ponuku.

Získajte HD prijímač
 
Programy HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizácia: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlosť: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1