Filmotéka

Videopožičovňa

Filmotéka ponúka okolo 500 filmových titulov všetkých žánrov, od rozprávok cez romantiku až po drámy a horory. Toto všetko v SD alebo HD kvalite doplnené českým dabingom alebo titulkami. Všetky tituly sú dostupné v aplikácii Skylink Live TV, takže si ich môžete púšťať až na 4 zariadeniach kdekoľvek a kedykoľvek. Videopožičovňa je mesačne aktualizovaná a dopĺňaná novými filmovými titulmi. Filmoví experti ocenia osvedčené filmové klasiky zo slovenskej, českej aj zahraničnej produkcie.

AKCIA
Filmotéka
500 atraktívnych titulov dostupných v aplikácii Skylink Live TV
Cena 19,95 € / 6 mesiacov
Cena 3,99 € / mesiac
Planéta Česko

Planéta Česko

Prvý celovečerný film o českej prírode ukazuje vďaka najmodernejším technológiám fascinujúce dobrodružstvo zvierat a rastlín žijúcich okolo nás úplne zblízka.

Zoznámte sa s tetrovom tokajúcim za úsvitu, so vzácnymi sysľami, s ktorými sa na lúke zabávajú deti, rybárikom prerážajúcim pri love strmhlav vodnú hladinu, s lososmi putujúcimi z českých riek do mora a späť alebo s užovkami v dramatickom zápase s rybacou korisťou. Prežite vzrušujúcu výpravu za muflónmi, bobrami, modrajúcimi žabami a desiatkami ďalších hrdinov. Niektoré z nich možno ani nepoznáte – divočina pritom začína hneď za vašimi dverami!

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1