FilmBox Live

Online filmová databáza
Služba FilmBox Live umožňuje sledovať filmy, seriály a ďalšu obľúbenú televíznu zábavu online na mobilných zariadeniach (tablet, smartphone) aj na Smart TV. Službu FilmBox Live nájdete na adrese www.filmboxlive.sk a prístup do nej je zahrnutý v predplatnom balíčkov Kombi a Komplet. Prístupové údaje si ľahko vyzdvihnete hneď na hlavnej stránke svojho účtu v Zákazníckej zóne.
FilmBox Live
Najkvalitnejšie filmové a seriálové premiéry svetovej produkcie v plnom HD rozlíšení.
Bonus k balíčkom Kombi a Komplet

Registrácia do služby Filmbox Live je veľmi jednoduchá!

Vstúpte do Zákazníckej zóny a v sekcii Domov (Služby na karte) a vyhľadajte doplnkovú službu www.filmboxlive.sk. (Registráciu môžete vykonať len na PC, nie na mobilnom prístroji.)

Zvoľte tlačidlo Prístupové údaje a odsúhlaste ich. Vaše prístupové údaje sa vám automaticky vygenerujú. Prosím, nemeňte ich!

Na stránkach www.filmboxlive.sk zvoľte v pravom hornom rohu Prihlásiť.

Tu použite možnosť Zaregistrujte sa s operátorom a v rolovacom menu vyberte operátora Skylink.

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré vám boli automaticky vygenerované v Zákazníckej zóne Skylink.

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu.

HBO GO
 
 

Prístup zo zariadenia (okrem PC) cez PIN kód

Službu FilmBox Live môžete využívať kedykoľvek a kdekoľvek na zariadeniach s pripojením k internetu s operačným systémom Android a iOS (mobil, tablet, PC) a na inteligentných TV značiek Samsung, Philips, LG a Vestel a je možné ju zobraziť v akomkoľvek prehliadači.

Pre prístup zo všetkých zariadení (okrem PC) slúži unikátny PIN kód a prihlasovacie meno, ktoré nájdete vo svojom účte na FilmBox Live. Jedná sa o nový špecifický prístupový kód, ktorý Vám s prihlasovacím menom umožní prihlásenie do aplikácie FilmBox Live na Vašich mobilných zariadeniach, tabletoch, inteligentných TV a hracích konzolách (okrem PC). PIN kód je automaticky vygenerovaný a je jedinečný pre každého zákazníka.

 

Ako získať PIN kód?

Vstúpte na stránku www.filmboxlive.sk na PC

Kliknite na tlačidlo "Prihlásiť" (v pravom hornom rohu)

Do "Prihlásiť sa s operátorom" vyplňte Vaše prihlasovacie údaje (ktoré nájdete v Zákazníckej zóne)

PIN kód a prihlasovacie meno (lebo e-mailovú adresu) nájdete v informáciách o svojom účte

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1