Balíček Digital

Pre nenáročných divákov

Ste fanúšikom klasickej televíznej zábavy, ale aj napriek tomu by to chcelo vtomu by ste chceli väčší počet programov, ako vám môže ponúknuť TV cez anténu? V balíčku DIGITAL nájdete nie len najsledovanejšie slovenské, ale aj zahraničné programové stanice vrátane niektorých českých. Náš unikátny program s hodinovým časovým omeškaním odľahčí spánok všetkým statočným bojovníkom s únavou. Zanietení komentátori získajú nové podnety z cudzojazyčných spravodajských staníc. Vyznávači kvality ocenia HD rozlíšenie väčšiny programov. A filmoví experti budú nadšení z bezplatného prístupu do obsiahlej videopožičovne v online aplikácii Skylink Live TV, vrátane sekcie pre dospelých od Leo TV. Toto všetko a navyše zákaznícku podporu získate po uhradení Servisného poplatku.

Digital
47 programov, z toho 23 v HD
Všeobecné 22, Filmové 2, Športové 1, Dokumentárne 3, Hudobné a lifestyle 11, Detské 1, Spravodajské 7
+ ďalších 110 nekódovaných programov
S uhradeným Servisným poplatkom
Cena 0 € / mesiac

Prehľad programov balíčka Digital

47 programov, z toho 23 v HD

Všeobecné

Filmové

FilmBoxLive TV
Plus HDLive TV

Športové

Dokumentárne

Hudobné a lifestyle

Detské

Spravodajské

Zoznam programov dostupných na kartách registrovaných pre Českú republiku
Čínská liga: Dalian Yifang vs. Guangzhou Evergrande

Čínská liga: Dalian Yifang vs. Guangzhou Evergrande

Nenechajte si utiecť napínavé zápasy Čínskej futbalovej ligy počas voľného vysielania programu Arena Sport 1!

Na konci marca sa uskutoční očakávaný duel, v ktorom môžete sledovať Mareka Hamšíka, jedného z najväčších slovenských futbalových 
talentov.

Sobota 30.03.2019 | 00:00 | Arena Sport 1
Komisár Maltese: Hon na mafiu

Komisár Maltese: Hon na mafiu

V polovici 70. rokov minulého storočia sa spracovanie heroínu presúva z Marseille na Sicíliu, odkiaľ preniká celým Talianskom a zapríčiní ďalekosiahlu premenu najväčšej zločineckej organizácie sveta: mafie.

Tentokrát sa vracia do svojho rodného mesta komisár protidrogového oddelenia Dario Maltese, ktorý odhalí spletitý systém korupcie a bezprávia, kde vrahovia a zločinci pracujú bok po boku mocných. Podarí sa mu situáciu upokojiť?

Nové diely každú sobotu o 21:00 - vychutnajte si marcovej voľné vysielanie!

SLEDUJTE TV AJ NA TABLETE A MOBILE

Automatickou súčasťou balíčka Digital je prístup do služby Skylink Live TV. Vďaka nej môžete sledovať TV naživo alebo až 7 dní spätne na 4 zariadeniach! Už vám neutečie žiadny obľúbený program! Stiahnite si aplikáciu Skylink Live TV alebo použite livetv.skylink.sk pre prístup z PC.

Vyskúšať Skylink Live TV
 
Skylink Live TV

Čítajte magazín Skylink TV

Magazín Skylink TV je lifestylový časopis s obsiahlym televíznym programom, ktorý vychádza každý druhý pondelok. Nájdete v ňom prehľadný TV program všetkých televíznych programov, vrátane všetkých slovenských a českých programov. Magazín je nepredajný a v prípade záujmu môže býť zasielaný predplatiteľom balíčkov Kombi a Komplet. Elektronická verzia dostupná voľne pre každého.

available on app store get it on google play
 
Skylink TV Magazín

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1