Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

CANAL+ Action odštartuje za týždeň na Skylinku

21.02.2023   |   Technická
Programová


Na čo sa môžu diváci tešiť? Nová stanica CANAL+ Action nadchne všetkých milovníkov napätia, odvážnych prestreliek a hrdinských súbojov. Môžete sa tešiť na novinky v podobe akčných seriálov a filmov, ktoré budú mať práve na stanici CANAL+ Action svoju slávnostnú premiéru. Svoje miesto v programe budú mať ako európska tvorba, tak klasika s Brucom Willisom, Jasonom Stathamom a ďalšími obľúbenými tvárami.

Ako CANAL+ Action naladiť?
Vzhľadom na to, že zákazníci Skylinku používajú na satelitný príjem najrôznejšie typy prijímacích zariadení, ktoré sa pri spustení nových programov správajú odlišne, pripravili sme pre nich niekoľko základných rád.

Satelitné prijímače a TV s funkciou FastScan
Zákazníci, ktorí na príjem Skylinku používajú satelitný prijímač vybavený funkciou automatického ladenia programov (tzv. FastScan), sa ladením zaoberať nemusia. Na dočasnej pozícii 20 môžu už teraz vidieť trailer s ukážkou programov, ktoré budú vysielané na programe CANAL+ Action už od 28. 2. 2023. Či používajú prijímacie zariadenie funkciou FastScan, môžu zákazníci zistiť tu.

Prijímače a TV bez funkcie FastScan
Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je funkciou FastScan vybavený, si môžu CANAL+ Action naladiť manuálne a použiť nižšie uvedené parametre. Viac informácií o ladení programov uvádzame tu.

Dňa 28. februára prebehne aktualizácia poriadia väčšiny programov vo FastScane. CANAL+ Action sa zaradí na pozíciu číslo 5.

Skylink Live TV
V internetovej televízii Skylink Live TV dôjde k zaradeniu a spusteniu stanice CANAL+ Action tiež 21. 2. 2023. Žiadna manipulácia zo strany zákazníkov nie je potrebná a môžu si užívať nový program.

Technické parametre pre naladenie programov:
Program: CANAL+ Action
Pozície vo FastScan: 20
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 11 973 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC:  2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905