Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Novinky a voľne vysielané programy v decembri

02.12.2020   |   Programová
Radi by sme vás informovali o voľnom vysielaní viacerých programov pre spríjemnenie vianočného času a ďalších novinkách v ponuke Skylinku.
 

Od utorka 1. 12. 2020 do pondelka 11. 1. 2021 sa môžu všetci zákazníci Skylinku tešiť na voľné vysielanie 8 programov – CS Filmu, CS Horroru, AMC, TV Papriky, Minimaxu, Cartoon Networku a dvoch noviniek v podobe CANAL+ Domo a Šlágr Premium HD. Ďalšou novinkou v decembri je preklopenie hudobného programu Mezzo do HD.

CS Film ponúkne trezorový film Všichni dobří rodáci alebo známu rozprávku Strakonický dudák a CS Horror tajuplný fantasy thriller Rohy.

Filmové AMC na vianočné sviatky pripravilo vysielanie kultových filmov ako Kill Bill 1 a 2 s Umou Thurman alebo Robin Hood: Kráľ zbojníkov so skvelým Kevinom Costnerom v hlavnej úlohe.

Malé deti zabaví Minimax s ich Kung Fu Pandou – Tlapky osudu a Lego FRIENDS: Dievča s poslaním. Ďalšie porcie rozprávok, ako je Craig od potoka alebo Hromkočky hřmí, čakajú na deti na programe Cartoon Network.

TV Paprika si pre všetkých divákov pripravila Adventný kalendár. Každý deň o 18.00 odhalí jeden rýchly recept, ktorý sa v kuchyni vždy niekomu hodí. Prípadne je možné čerpať ďalšiu inšpiráciu z Gordnovej vianočnej tabule.

Nový lifestylový program CANAL+ Domo v HD kvalite je tu pre všetkých divákov s vášňou pre varenie a starostlivosť o dom a záhradu, ktorí ocenia praktické tipy a návody. 365 obedov Mariety Mareckej, Renovácie za 48 hodín alebo David v Európe, to je len malá ochutnávka z pripravených programov, ktoré je možné sledovať v rámci voľného vysielania.

Novinkou v ponuke Skylinku je nová hudobná stanica Šlágr Premium HD, ktorá má jediný cieľ, priniesť domov krásne melodické pesničky a dobrú náladu, ktorá je tak veľmi potrebná. 24 hodín denne sa o to budú starať najväčšie hviezdy nielen kanála Šlágr TV, ale tiež hviezdy československej pop-music aj zahraniční interpreti z mnohých krajín. Šlágr Premium HD je zaradený od balíčka Smart a je súčasťou voľného vysielania.

Diváci si môžu od 1. 12. vychutnať výnimočné živé vystúpenia opery, baletu alebo klasickej vážnej hudby aj s programom Mezzo HD, ktorý je teraz vysielaný vo vysokej kvalite.

Programy CS Film, AMC, Minimax a Cartoon Network môžete so službou Skylink Live TV sledovať tiež na mobile, tablete, PC alebo inteligentnom TV.        


Technické parametre pre naladenie programov nájdete tu: www.skylink.sk/ochutnavka.

 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905