HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako bonus k balíčkom HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj mobile.
Bonus k balíčkom HBO Standard, MaxPack a Komplet
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 5 zariadeniach

Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Toy Story 4: Príbeh hračiek

Toy Story 4: Príbeh hračiek

Kto by to bol povedal, že od premiéry prvého Príbehu hračiek uplynulo štvrť storočia?! A teraz je tu jeho najnovší, štvrtý, diel. Čerstvý držiteľ Oscara za najlepší animák v minulom roku!

Kovboj Woody, vždy dobre vedel, čo je zmyslom jeho života: chrániť svoje dieťa a starať sa o neho, či už to je chlapček Andy, alebo dievčatko Bonnie. Práve Bonnie si prinesie do izbičky novú hračku vyrobenú z odpadkov, a tento Vidlík si myslí, že patrí do koša! Woody sa tiež po rokoch na cestách a  pretĺkania na vlastnú päsť stretne s Pastierkou, ktorá už dávno nie je krehkou porcelánovou bábikou a ukazuje sa, že ona a Woody majú na život hračiek dosť rozdielny pohľad. Skutočné problémy ale nastanú potom… 

Nedeľa 22.03.2020 | 20:00 | HBO HD
Westworld III.

Westworld III.

Populárny seriál, ktorý vo svojich dvoch doterajších sériách získal nomináciu hneď na štyri Zlaté glóbusy, sa nechal inšpirovať rovnomenným filmom z roku 1973, ktorý napísal a natočil Michael Crichton.

Táto temná odysea nás zavedie do počiatku umelého vedomia a evolúcie hriechu; Westworld nám predstavuje svet, v ktorom je možné splniť si každú ľudskú túžbu, či už ušľachtilú, alebo zvrhlú. Seriál očami realistických robotických bytostí odhaľuje samú podstatu ľudstva a skúma hranice exotického sveta zasadeného do priesečníka blízkej budúcnosti a minulosti, s ktorou je možné voľne manipulovať. Žiadne pravidlá, žiadne zákony, žiadne právne postihy. Svet bez hraníc.

Pondelok 16.03.2020 | 20:00 | HBO HD

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránke www.hbogo.sk kliknite na tlačidlo Registrácia

Z ponúkaných možností vyberte Aktivovať HBO GO

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Zadajte emailovú adresu kde Vám pošleme číselný kód pre overenie registrácie

Číselný kód zadajte na registračnej stránke a dokončite overenie

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

Neviete si rady s registráciou alebo s prihlásením do HBO GO?
Prečítajte si náš zjednodušený návod ako na to.

 

HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1