HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako bonus k balíčkom HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj mobile.
Bonus k balíčkom HBO Standard, MaxPack a Komplet
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 4 zariadeniach

Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Sledujte seriál Hlava 22 natočený na motívy románu Josepha Hellera

Sledujte seriál Hlava 22 natočený na motívy románu Josepha Hellera

Hlava 22 sa zaoberá absurditami vojnovej mašinérie. Sústredí sa na kapitána Yossariana, pilota bombardéra amerického letectva za 2. svetovej vojny, a jeho veliaceho dôstojníka, plukovníka Cathcarta.

Šesťdielny seriál rozpráva príbeh prešibaného a bezkonkurenčného flákača Yossariana (Christopher Abbott), pilota bombardéra amerického letectva počas druhej svetovej vojny. Ten je celý bez seba, pretože sa ho snažia zabiť tisíce ľudí, ktorých nikdy nevidel. Jeho skutočným nepriateľom je však vlastná armáda, neustále sa navyšujúci počet misií, ktoré musia letci absolvovať, aby splnili svoju povinnosť. Ak sa však Yossarian akokoľvek pokúsi vyhnúť svojim nelogickým povinnostiam, poruší absurdný, byrokraticky vykonštruovaný paragraf známy ako Hlava 22, ktorý udáva, že obavy o vlastnú bezpečnosť tvárou v tvár skutočnému a bezprostrednému ohrozeniu sú dôkazom racionálneho uvažovania. Leteckej povinnosti môže byť zbavený ten, kto je uznaný za psychicky narušeného a zároveň požiada o uvoľnenie. Žiadosť o uvoľnenie ale svedčí práve o psychickom zdraví a preto k nemu dôjsť nemôže.

Sledujte drámu Černobyľ na HBO a HBO GO

Sledujte drámu Černobyľ na HBO a HBO GO

Päťdielna miniséria Černobyľ rekonštruuje príbeh o jadrovej havárii z roku 1986 – jednej z najhorších katastrof v histórii spôsobených človekom.

Dňa 26. apríla 1986 otriasla jadrovou elektrárňou v Černobyle na Ukrajine mohutná explózia, ktorá uvoľnila nebezpečné rádioaktívne látky nielen na ukrajinskom, bieloruskom a ruskom území vtedajšieho Sovietskeho zväzu, ale tiež do oblastí Škandinávie a západnej Európy. Sledujte drámu o statočných ženách a mužoch, ktorí sa obetovali, aby zachránili Európu pred nepredstaviteľnou pohromou.

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránke www.hbogo.sk kliknite na tlačidlo Registrácia

Z ponúkaných možností vyberte Aktivovať HBO GO

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Zadajte emailovú adresu kde Vám pošleme číselný kód pre overenie registrácie

Číselný kód zadajte na registračnej stránke a dokončite overenie

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

Neviete si rady s registráciou alebo s prihlásením do HBO GO?
Prečítajte si náš zjednodušený návod ako na to.

 

HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1