HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako bonus k balíčkom HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj mobile.
Bonus k balíčkom HBO Standard, MaxPack a Komplet
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 4 zariadeniach

Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Black Panther

Black Panther

Marvelovské dobrodružstvá bojovníka T’Chally, ktorý sa po smrti svojho kráľovského otca vracia domov do vzdialenej, avšak technologicky vyspelej africkej krajiny Wakandy, aby sa stal novým kráľom.

Keď sa však opäť objaví mocný nepriateľ, sú T’Challovy schopnosti podrobené ťažkej skúške; je vtiahnutý do konfliktu ohrozujúceho nie len Wakandu, ale aj celý svet. Tvárou v tvár zrade a hrozbe svetovej vojny musí mladý kráť zmobilizovať svojich spojencov a využiť naplno silu Black Panthera, aby porazil nepriateľa a zaistil svojmu národu a jeho kultúre bezpečnú budúcnosť.

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránke www.hbogo.sk kliknite na tlačidlo Registrácia

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1