HBO GO

Online filmová databáza

Podľahnite kúzlu HBO GO! Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj v mobile. HBO GO je HBO po internete, len sa v ňom neriadite žiadnym programom, iba si vyberáte, čo chcete sledovať. Navyše si môžete zvoliť, či sa budete pozerať na vybraný titul v českom znení alebo v origináli s titulkami a hlavne vás pri sledovaní nebude obťažovať žiadna reklama. Tisíce hodín kvalitnej zábavy, to je HBO GO!

Ako bonus k balíčkom HBO Standard, HBO MaxPack alebo Komplet získate tiež prístup do online knižnice HBO GO.

HBO GO
Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom počítači, televízii, tablete aj mobile.
Bonus k balíčkom HBO Standard, MaxPack a Komplet
Pozerajte sa kedykoľvek a kdekoľvek

Aplikácia HBO GO je dostupná na 4 zariadeniach

Nekonečný archív zábavy

Tisíce hodín filmov a seriálov na jednom mieste

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Sledujte Film Deadpool 2 exkluzívne na HBO a HBO GO od 10. februára

Sledujte Film Deadpool 2 exkluzívne na HBO a HBO GO od 10. februára

Drsný žoldnier Wade Wilson alias Deadpool (Ryan Reynolds) dá dohromady skupinu zlých mutantov v snahe ochrániť malého chlapca s nadprirodzenými schopnosťami pred brutálnym kyborgom z budúcnosti.

Potom, čo prežije takmer smrtiaci útok, prahne znetvorený šéfkuchár (Wade Wilson) po splnení svojho veľkého sna - stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A zároveň sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné body - rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvá a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom "Najlepší milovník na svete."

Terapia III.

Spoločnosť HBO Europe sa vracia k obľúbenému a úspešnému seriálu Terapie v poslednej tretej sérii. Dráma vracia do kresla pre terapeutov psychológa Marka Poštu, ktorého tentoraz čaká rad klientov s veľmi špecifickými problémami v práci a vo vzťahoch.

Tvorcovia Terapie preukazujú aj v tretej sérii odvahu otvárať témy, o ktorých sa ťažko hovorí aj v súkromí, nieto ešte na verejnosti. Nie je preto vôbec prehnaným tvrdením, že seriál môže mať terapeutický efekt nielen na publikum, ale aj na celú spoločnosť. Terapie 3 sa venuje autentickým psychickým problémom a vierohodne spracováva aj proces, ktorým psychológovi klienti pri ich rozoberaní prechádzajú. Na zovretom pôdoryse jednotlivých dielov pôsobia neočakávané odhalenia, vyplývajúce z riadeného dialógu medzi lekárom a jeho pacientmi, ako rozbušky.

Pondelok 07.01.2019 | 00:00 | HBO GO

Vstúpte do sveta HBO GO ešte dnes!

Na stránke www.hbogo.sk kliknite na tlačidlo Registrácia

Z ponúkaných možností vyberte Aktivovať HBO GO

V rolovacom menu vyberte operátora Skylink

Zadajte prihlasovacie údaje, ktoré používate pre prihlásenie do Zákazníckej zóny Skylink

Zadajte emailovú adresu kde Vám pošleme číselný kód pre overenie registrácie

Číselný kód zadajte na registračnej stránke a dokončite overenie

Vyplňte ostatné údaje a dokončite registráciu

Neviete si rady s registráciou alebo s prihlásením do HBO GO?
Prečítajte si náš zjednodušený návod ako na to.

 

HBO GO

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1