Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Ako na satelitnej televízii Skylink naladiť nový program CANAL+ Sport?

03.08.2022   |   Technická
Programová


Vysielanie programu CANAL+ Sport sa začína už 4. 8. 2022 o 18.00. Diváci sa môžu hneď vo štvrtok od 19.00 tešiť na náš prvý program Fantasy Show, v ktorom sa dozvedia všetko o virtuálnej hre Fantasy Premier League. Úvodný zápas Crystal Palace – Arsenal vysielame v piatok 5. 8. 2022 od 21.00. Zápasové štúdio Match Time s Jaromírom Bosákom a špeciálnym hosťom Jindřichom Trpišovským sa začína už o 20.20.

Vzhľadom na to, že zákazníci Skylinku používajú na satelitný príjem najrôznejšie typy prijímacích zariadení, ktoré sa pri spustení nových programov správajú odlišne, pripravili sme niekoľko základných rád.

Satelitné prijímače a TV s funkciou FastScan
Zákazníci, ktorí na príjem Skylinku používajú satelitný prijímač vybavený funkciou automatického ladenia programov (tzv. FastScan), sa ladením nemusia zaoberať – 4. 8. o 18.00 im na predvoľbe 4 začne hrať živé vysielanie programu CANAL+ Sport. V opačnom prípade je potrebné prepnúť satelitný prijímač na 5 – 10 minút do pohotovostného režimu (stand-by).
Ako spoznáte, či je vaše prijímacie zariadenie vybavené funkciou FastScan? Viac informácií nájdete tu.

Prijímače a TV bez funkcie FastScan
Zákazníci, ktorých satelitný prijímač nie je vybavený funkciou FastScan, si môžu program CANAL+ Sport naladiť manuálne – pri ladení odporúčame postupovať podľa návodu na obsluhu prijímacieho zariadenia a použiť nižšie uvedené parametre.
Satelit Astra 23,5°E / kmitočet 11 973 MHz / polarizácia vertikálna / FEC 2/3 / symbolová rýchlosť 29 900 / norma DVB-S2, 8PSK / pilot OFF
Viac informácií o ladení programov nájdete tu.

Ak sa bude hrať viac zápasov súbežne, zákazníci ich všetky uvidia na dočasných zápasových streamoch v internetovej televízii Skylink Live TV. Ako si aktivovať Skylink Live TV, ktorá je pre všetkých satelitných zákazníkov automaticky súčasťou satelitného predplatného, nájdete tu.

Váš Skylink

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905