Pre deti

Akčná jazda

Spy Kids 2: Ostrov stratených snov – rodinný film
Skylink Live TV

Sledujte na FilmBox na Skylink Live TV Sledovať

Niektorí rodičia majú obyčajné povolania, pracujú napríklad na železnici, predávajú v obchode alebo sú to učitelia. Ale sú rodiny, kde o obyčajnosti nemôže byť reč.

Ako v prípade Cortezovcov, ktorých rodinné peripetie sú námetom série Spy Kids. Pamätáte sa, ako to všetko začalo? Pôvodne Carmen s Junim netušili, že sú ich rodičia superšpióni, ktorí zachraňujú svet pred zločincami. Až keď ich jeden taký zloduch uniesol, nezostávalo, než aby sa do záchrany rodičov i celého sveta pustili sami. Tentoraz sa karta obracia a v druhom pokračovaní Spy Kids 2: Ostrov stratených snov sa do záchrany musia pustiť dospelí.

Ale to neznamená, že by Carmen s Junim len plakali niekde v kúte a čakali, až si pre nich príde mama s otcom. Tentoraz sa do akcie zapojí kompletne celá rodina, vrátane prarodičov Cortezovcov. Čaká na vás fantastické dobrodružstvo plné technických vychytávok a mašiniek, ktoré by tejto rodinke závidel aj povestný James Bond. V stávke nie je opäť nič menej než osud celého sveta a Cortezovci opäť nesklamú. Aj keď sa Carmen s Junim neustále hádajú, ako správna sestra s bratom, keď ide o špiónsku misiu, tvoria neprekonateľný tím.

Akcia, akcia a zase akcia

Spy Kids sú doslova napchaté špeciálnymi efektmi a akciou. Aby toho na divákov nebolo až príliš, je všetko preložené vtipnými scénami. Hlavne súrodenecké hádky a snaha rodičov svojich malých špiónov vychovávať patria k najvtipnejším. A ako sa na hollywoodsky trhák sluší a patrí vo filme si zahrali poprední hollywoodski herci ako napríklad Antonio Banderas alebo Steve Buscemi.

Spy Kids 2: Ostrov stratených snov

Pre deti
Hodnotenie FDB 67,4 %
Foto FilmBox, Profimedia.cz

Réžia Robert Rodriguez

Obsadenie Antonio Banderas, Carla Gugino, Alexa Vega, Daryl Sabara, Steve Buscemi, Ricardo Montalban, Cheech Marin

Dĺžka 100 min.

Rok 2002

FilmBox nedeľa 14. 3. Moj TV program Satelitná televízia: CANAL+, Digital, Flexi 10, Kombi, Kombi+, Komplet, Mini, Multi a Smart Internetová televízia: CANAL+, Kombi+, Kombi+ HBO, Mini, Multi a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC