Hudba a lifestyle

Vypsaná fiXa

Vypsaná fiXa
Skylink Live TV

Sledujte na ÓČKO na Skylink Live TV Sledovať

Vypsaná. Pri príležitosti svojich narodenín sa členovia tejto kapely rozhodli vypustiť do sveta audiovizuálnu špecialitu.

Ide o videoklip (vraj) natočený na jeden záber. Celkom podarený kúsok, ktorý síce stojí filmárov viac úsilia, než koľko divák, ktorý si to väčšinou ani nevšimne, nakoniec ocení, ale prečo nie. „Nesmela sa stať jediná chyba a všetko bolo vypočítané na centimetre a sekundy. Vonku bolo 35 stupňov a v klube cez 40. Išlo sa to pätnásťkrát za sebou, než sa to podarilo tak, aby s tým boli všetci spokojní,“ hovorí frontman kapely Márdi. Aj napriek popísanej strasti je výsledkom pozitívna letná pesnička, ktorá je nahliadnutím do nového albumu Vypsanej fiXy s názvom Kvalita, o ktorého produkciu sa stará producentské duo Dušan Neuwerth a Ondřej Ježek. Krst tohto albumu sa uskutoční 3. októbra od piatej na Streleckom ostrove v Prahe. Nalaďte sa už teraz na nový videoklip a na „25 let tour“ Vypsanej fiXy s televíziou Skylink.

Vypsaná fiXa

Hudba a lifestyle
Foto Ondřej Pýcha
ÓČKO streda 21. 8. Moj TV program Satelitná televízia: Digital, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Komplet, Mini, Multi, Premium a Smart Internetová televízia: CANAL+, CANAL+ Komplet, Kombi+, Kombi+ Apple TV+, Kombi+ HBO, Mini, Multi, Premium a Smart

Kompletný magazín s množstvom ďalších článkov nájdete voľne k stiahnutiu na

Available on App Store Get it on Google play PC a MAC