Balíček CANAL+ Sport

Pre futbalových fanúšikov
Balíček CANAL+ Sport ponúka najvýhodnejšie predplatné pre sledovanie anglickej Premier League. Všetkých 380 zápasov najlepšej futbalovej ligy sveta naživo s českým a slovenským komentárom a k tomu 9 špecializovaných programov o futbale. Zápasové štúdio Match Time prinesie exkluzívne rozhovory s hráčmi a živé vstupy priamo z anglických štadiónov. Poprední experti, ktorí na Ostrovoch hrali, budú v programe Premier Club analyzovať zápasy a prezentovať zaujímavé futbalové dáta. Súbežne prebiehajúce stretnutia môžete sledovať v samostatných online streamoch. A keď si od futbalu budete chcieť oddýchnuť, čakajú tu na vás základné české a slovenské programy.
CANAL+ Sport
28 programov, z toho 22 v HD
Všeobecné 13, Športové 2, Filmové 2, Dokumentárne 1, Hudobné a lifestyle 5, Spravodajské 5
7,49 € / mesiac

Prehľad programov balíčka CANAL+ Sport

28 programov, z toho 22 v HD

Programové tipy balíčka CANAL+ Sport

Ve starých kolejích (1)

Ve starých kolejích (1)

seriál

Skutečný život (2018). Erik a Nina jsou bývalí podvodníci, kteří si svými kousky našetřili na pohodlný rodinný život. Dnes chodí každé ráno do práce a vodí děti do školy. Když se však po letech ozve bývalá šéfová, nezbývá jim, než poslechnout a vrhnout se do posledního podvodu. Pár bude muset balancovat mezi dvěma odlišnými životy – životem podvodníků a životem rodičů z předměstí. Jenže malé lži generují větší a s tím, jak se začíná podvodný plán rýsovat, Erik i Nina zjišťují, že staré zvyky jen tak nesetřesou.

Skylink 7 | Dnes 20:15
Con Air

Con Air

film

Akčný triler USA (1997). Nicolas Cage sa po prepustení z väzenia ocitol v lietadle plnom najnebezpečnejších trestancov, ktorí sa pod vedením psychopatického masového vraha Johna Malkovicha pokúšajú o hromadný útek. Bývalý príslušník špeciálnych jednotiek Cameron Poe si odsedel osem rokov vo väzení za neúmyselné zabitie opilca, ktorý napadol jeho manželku Triciu. V deň svojho prepustenia na slobodu sa ocitne vo väzenskom lietadle spolu so zločincami najhrubšieho zrna. Tí sa pod vedením inteligentného, ale psychopatického vraha Cyrusa „Virusa“ Grissoma pokúsia o hromadný útek. Cameron, ktorého ostatní trestanci považujú za spojenca, je jediným mužom v lietadle, čo môže celej akcii zabrániť. Okrem nastolenia spravodlivosti mu ide predovšetkým o to, aby sa po rokoch odlúčenia zišiel so svojou ženou a dcérkou, ktorú ešte nikdy v živote nevidel...

FDb.cz: 81%
JOJ HD | Dnes 20:35
Party ride

Party ride

hudba

Dance music pro všechny

ÓČKO | Sobota 22:00
Balthazar II (7/10)

Balthazar II (7/10)

seriál

Lovecké trofeje. Seriál Fr. (2019). Opakování 25.8./ČT2. Soudní lékař, profesionál a fešák se stínem v duši.

ČT2 HD | Dnes 23:50

Zaujímavosti a novinky balíčka CANAL+ Sport

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905