Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Od apríla môžu slovenskí a českí diváci využívať službu Skylink Live TV kdekoľvek po celej EU

03.04.2018   |   Technická


Od 1. apríla sa môžu zákazníci televíznej platformy Skylink pripojiť k online službe Skylink Live TV na celom území Európskej únie, a to bez navýšenia ceny.

29. 3. 2017 – Služba internetovej televízie Skylink Live TV má v súčasnej dobe viac ako 100 tisíc aktívnych užívateľov, ktorým umožňuje sledovať obľúbené programy aj na inteligentnom telefóne, tablete alebo počítači, a to kdekoľvek na území svojej krajiny. Teraz sa však dostupnosť služby rozširuje na všetkých dvadsaťosem členských štátov EU, takže si slovenský aj český  predplatiteľ Skylinku môže pustiť obľúbený program aj na dovolenke v Chorvátsku alebo na pracovnej ceste v Nemecku. Z pohľadu užívateľa prebehne táto zmena automaticky a bez navýšenia predplatného.

„O prenositeľnosti online služieb mimo domovskej krajiny rozhodla Európska komisia v rámci svojej snahy o otvorenie telekomunikačného trhu. My toto opatrenie vítame a bezodkladne implementujeme,“ vysvetľuje Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group, ktorá platformu Skylink vlastní. „Veľmi nás teší, že si naši zákazníci môžu svoje obľúbené programy vziať aj na cesty. Jedná sa teda o ďalšie vylepšenie služby Skylink Live TV, ktorej programovú ponuku a funkcionality rozširujeme neustále.“

Službu Skylink Live TV je možné stiahnuť ako bezplatnú aplikáciu pre operačné systémy iOS i Adroid, alebo sa k nej pripojiť cez webovú adresu livetv.skylink.sk. Služba je ďalej dostupná tiež v televízore so satelitným prijímačom Samsung EVO-S vybavenom dekódovacou kartou. Najväčšej obľube sa teší 7 denný archív väčšiny televíznych programov, navyše s možnosťou kedykoľvek sledovanie programu zastaviť a opäť začať sledovať bez straty deja.

Služba obsahuje tiež rozšíreného programového sprievodcu a bezplatnú videotéku s dvoma stovkami titulov.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905