Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Skylink rozšíril svoju ponuku o atraktívne tituly Apple TV+

06.02.2024   |   Programová


Od 1. februára môžu zákazníci Skylinku sledovať oceňovanú tvorbu Apple Originals priamo v Skylink Live TV bez akejkoľvek inštalácie ďalšej aplikácie.

O prémiové filmy a seriály nebude núdza! Diváci si už teraz môžu pustiť veľkú oscarovú nádej Vrahovia mesiaca kvetov s 10 nomináciami a Leonardom DiCapriom a Robertom de Nirom v hlavných úlohách. V najbližších týždňoch pribudne historický veľkofilm Napoleon, ktorý sa môže pochváliť 3 nomináciami na Oscara. Na fanúšikov sci-fi čakajú seriály Nadácia, Monarch: Odkaz monster, Silo, For All Mankind a ďalšie. Prístupné budú tiež napríklad všetky série obľúbeného seriálu The Morning Show s Jennifer Aniston a Reese Witherspoon, futbalovými fanúšikmi obľúbený Ted Lasso alebo celkom nová vojnová dráma Vládcovia nebies, ktorá nadväzuje na predchádzajúce úspešné seriály Bratstvo neohrozených a Pacifik od producentov Toma Hanksa a Stevena Spielberga.

Všetky tituly sú v pôvodnom znení s českými a slovenskými titulkami.

Zákazníci Skylinku nájdu ponuku Apple TV+ v balíčkoch Kombi+ Apple TV+, Premium, Komplet alebo CANAL+ Komplet. Na balíček CANAL+ Komplet sa do konca februára vzťahuje zľava 25 % na prvé 3 mesiace. Súčasťou všetkých spomínaných balíčkov je aj videotéka CANAL+ alebo športové programy CANAL+ Sport, ktoré divákom prinášajú priame prenosy z anglickej Premier League a ženských tenisových turnajov okruhu WTA.

Zákazníci freeSATu, ktorí prijímajú signál zo satelitu Astra 23,5°E, nájdu ponuku Apple TV+ v balíčkoch freeSAT Kombi+ Apple TV+ alebo freeSAT Premium.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905