Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Skylink investuje do nových a vlastných programov pre skvalitnenie ponuky

29.04.2020   |   Programová


Skylink informuje o zmenách v programovej ponuke, ktorých cieľom je prispôsobiť ju aktuálnym trendom v sledovaní televízie.


Od 1. 5. 2020 bude programový balíček Smart rozšírený o programy Nova Sport 1 HD, Nova Sport 2 HD a National Geographic HD. Do balíčka Multi budú ku rovnakému dátumu pridané programy National Geographic HD, FightBox a Love Nature HD.

Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group SA, k tomu povedal: „Neustále monitorujeme trendy záujmu o jednotlivé žánre, konkrétne televízne kanály a typy programov, a snažíme sa ich premietať do našej programovej ponuky. Preto sme napr. v polovici tohto mesiace do ponuky zaradili ako jediný prevádzkovateľ platenej televízie v ČR a na Slovensku exkluzívnu videoknižnicu National Geographic (NG) so stovkami jedinečných dokumentov. Záujem zo strany divákov je skutočne veľký, o čom svedčí aj celkový počet vzhliadnutí, ktorý počas prvých pár dní presiahol 50 tisíc. Okrem toho intenzívne spolupracujeme s našou materskou spoločnosťou CANAL+ na lokalizácii množstva atraktívnych seriálov a televíznych programov. Už čoskoro budú dostupné exkluzívne našim zákazníkom, a to cez satelitné vysielanie, tak aj cez internetovú službu Skylink Live TV.“


Úvodné mesačné bezplatné obdobie, kedy je videoknižnica National Geographic prístupná všetkým zákazníkom, skončí 14. 5. 2020. Potom ju budú môcť využívať všetci predplatitelia so základným balíčkom Smart a všetkými vyššími balíčkami, a to bez ďalších poplatkov.

V súvislosti s plánovanými zmenami ponuku Skylinku opustia programy, ktorých hodnota už nezodpovedá ich cene alebo sa stali nadbytočnými. Ide predovšetkým o programy Eurosport 1 HD, Eurosport 2 HD, Discovery, TLC, Discovery Showcase HD a Animal Planet. Vzhľadom k tomu, že nebolo možné dospieť k dohode s vysielateľom na prijateľných komerčných podmienkach predĺženia zmluvy, uvedené programy k 31. 5. 2020 v ponuke Skylinku skončia.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905