Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Voľné vysielanie programu Golf Channel

09.08.2018   |   Programová


Od štvrtka, 9. 8. do nedele, 12. 8. 2018 si môžu zákazníci Skylinku vychutnať voľné vysielanie športového programu Golf Channel, ktorý prináša priame prenosy aj záznamy golfových turnajov, ale aj inštruktáže a zaujímavosti z oblasti golfu.
 

Sledujte boj o jednu z najprestížnejších golfových trofejí. PGA Championship je posledný Major sezóny a prvýkrát sa dostáva na obrazovky Golf Channel. Jubilejný 100. ročník sa koná v Bellerive Country Club v Missouri. Štartové pole bude našlapané tými najväčšími menami a bude veľmi zaujímavé, ako si v úlohe obhajcu titulu poradí Justin Thomas. Turnajová dotácia slávneho turnaja dosiahla  10,5 milióna $ a výsledky značne napovedia, kto sa prebojuje do výberu USA a Európy pre jesenný Ryder Cup.
 

Sledovanosť tohto turnaja rok, čo rok láme rekordy. Nalaďte si program Golf Channel a užite si aj vy exkluzívny športovú zábavu.

Technické parametre pre naladenie Golf Channel:

Satelit:                                   Astra 23,5°E
Kmitočet:                              11 797 MHz
Polarizácia:                           Horizontálna
FEC:                                         3/4
Symbolová rýchlosť:           29 500 kS/s
Norma:                                   DVB-S2/8PSK
Pilot:                                        On
Pozícia vo FastScan           108


Program je vysielaný v kompresnom formáte MPEG-4, pre jeho príjem je teda potrebný HD satelitní prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).
 

PR M7 Group S.A. 


Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1