Balíček HBO MaxPack

Pre filmových labužníkov

Chcete mať najnovšie filmové lahôdky aj kultové filmy v jednom balíčku? HBO MAXPACK obsahuje okrem HBO, HBO2 a HBO3 ešte program Cinemax. Filmoví experti si rozšíria svoje obzory s hitmi svetovej a americkej filmovej produkcie. Kultové filmy rozbúchajú srdcia skúseným oteckom, hororovým nadšencom sa naopak pri piatkovej dávke napätia srdcia zastavia. A vyznávači kvality uvítajú oceňované festivalové hity a seriály z originálnej produkcie HBO a Cinemax.
Ako bonus k predplatnému dostanete nadupanú online filmotéku HBO GO plná stoviek atraktívnych filmov  seriálov dostupná kdekoľvek a kedykoľvek.  

AKCIA
HBO MaxPack
4 programy, z toho 1 v HD
Filmové 4
+ 48 programov balíčka Digital ZADARMO
Cena 109 € / 12 mesiacov
Cena 10,90 € / mesiac
Objednať
Objednať balíček formou Darčekového poukazu
HBO GO

Automaticky získate prístup k filmotéce HBO GO

Každodenné premiéry

Na HBO uvidíte relácie skôr ako na iných TV programoch

Originálna audio stopa

Relácie môžete sledovať v originálnom znení s titulkami

Akcia na balíček HBO MaxPack

Objednajte si balíček HBO MaxPack na 12 mesiacov a zaplaťte len 10!

Majte prístup k filmovej produkcii z dielne HBO za zvýhodnenú cenu. V objednávke vyberte 12 mesiacov a zaplatíte cenu iba za 10 mesiacov. 2 mesiace od nás dostanete ako darček!

Cena 109 € / 12 mesiacov
Darovať balíček formou Darčekového poukazu

Platnosť akcie do 28. 2. 2019
 
Akcia balíčka

Prehľad programov balíčka HBO MaxPack

4 programy, z toho 1 v HD + 48 programov balíčka Digital ZADARMO

Filmové

Sledujte Film Deadpool 2 exkluzívne na HBO a HBO GO od 10. februára

Sledujte Film Deadpool 2 exkluzívne na HBO a HBO GO od 10. februára

Drsný žoldnier Wade Wilson alias Deadpool (Ryan Reynolds) dá dohromady skupinu zlých mutantov v snahe ochrániť malého chlapca s nadprirodzenými schopnosťami pred brutálnym kyborgom z budúcnosti.

Potom, čo prežije takmer smrtiaci útok, prahne znetvorený šéfkuchár (Wade Wilson) po splnení svojho veľkého sna - stať sa najvyhľadávanejším barmanom v Mayberry. A zároveň sa chce vyrovnať s tým, že úplne stratil chuť a snaží sa teda znovuobjaviť správne životné korenie. Deadpool tiež vyráža do sveta, aby objavil pre neho významné životné body - rodinu, priateľstvo, novú chuť prežívať dobrodružstvá a tiež, aby si zaslúžil vytúžený hrnček s nápisom "Najlepší milovník na svete."

Terapia III.

Spoločnosť HBO Europe sa vracia k obľúbenému a úspešnému seriálu Terapie v poslednej tretej sérii. Dráma vracia do kresla pre terapeutov psychológa Marka Poštu, ktorého tentoraz čaká rad klientov s veľmi špecifickými problémami v práci a vo vzťahoch.

Tvorcovia Terapie preukazujú aj v tretej sérii odvahu otvárať témy, o ktorých sa ťažko hovorí aj v súkromí, nieto ešte na verejnosti. Nie je preto vôbec prehnaným tvrdením, že seriál môže mať terapeutický efekt nielen na publikum, ale aj na celú spoločnosť. Terapie 3 sa venuje autentickým psychickým problémom a vierohodne spracováva aj proces, ktorým psychológovi klienti pri ich rozoberaní prechádzajú. Na zovretom pôdoryse jednotlivých dielov pôsobia neočakávané odhalenia, vyplývajúce z riadeného dialógu medzi lekárom a jeho pacientmi, ako rozbušky.

Pondelok 07.01.2019 | 00:00 | HBO GO

Podľahnite službe HBO GO!

Sledujte cez internet tie najlepšie filmy, seriály alebo dokumenty a to priamo vo svojom pořítači, televízi, tabletu aj mobilu

Pre zákazníkov Skylink s balíčky
HBO Standard a HBO Maxpack a Komplet

Získať HBO GO
 
HBO GO

Aktuálne parametre a frekvencie pre naladenie balíčka HBO MaxPack

Program HBO HD je vysielaný vo formáte HD. Programy Cinemax, HBO2, HBO3 sú vysielané vo formáte SD / MPEG-4. Pre ich príjem je potreba mať HD prijímač. Pokiaľ ho nevlastníte, máme pre vás výhodnú ponuku.

Získajte HD prijímač
 
Programy Cinemax, HBO HD, HBO2, HBO3 naladíte:
  • Satelit: Astra 23,5°E
  • Kmitočet: 12 090 MHz
  • Polarizácia: V
  • FEC: 2/3
  • Symbol. rychlosť: 29 900 kS/s
  • Norma: DVB-S2 / 8PSK
  • Pilot: Off

Chcete prejsť ku Skylinku za 1 €?

Dajte nám na seba telefónne číslo a my vám zavoláme späť.

Skylink® je obchodná značka používaná pod licenciou M7 Group S.A.; so sídlom Rue Albert Borschette 2, L-1246 Luxembourg; R.C.S. Luxembourg: B 148073; povolenie k podnikaniu č. 00143760/1