Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

AXN opäť v ponuke Skylink

17.06.2016   |   Programová

Od 1. 7. 2016 sa programová ponuka Skylinku opäť rozšíri o ďalší filmový kanál – do platených balíčkov Smart, Multi,Kombi, Multi HD a Komplet pribudne filmový kanál AXN.

AXN je významným obohatením kategórie filmových a seriálových programov a zároveň sa teší u zákazníkov Skylinku veľkej obľube.

AXN je filmovým kanálom, ktorý ponúka dynamické a moderné filmy a seriály plné akcie. Vysiela okrem iného aj obľúbené americké seriály a filmy s hlavným  zameraním na kriminálky. Kanál AXN dokáže divákov veľmi dobre zapájať a neustále prekvapovať. „Dlhodobo sa nám darí prilákať a zároveň si udržať verných fanúšikov našich programov. AXN má v Českej republike jedny z najlepších výsledkov z hľadiska priemerného sledovacieho času vo svojej kategórii (filmy a seriály), naši diváci strávia priemerne viac ako 46 minút denne sledovaním našich programov,“ hovorí John Rossiter, generálny manažér Sony Pictures Television. Medzi najpopulárnejšie programy na AXN patrí NCIS: Los Angeles, Hawaii Five-0, Myšlienky zločinca a Telo ako dôkaz.

„Poskytovateľ digitálnej satelitnej televízie Skylink je najväčší hráč v oblasti satelitnej distribúcie v Českej republike a na Slovensku, takže sme veľmi radi, že sa nám podarilo pridať AXN do jeho programovej ponuky, a opäť tak ponúknuť populárne seriály AXN predplatiteľom Skylinku,“ hovorí Erika Luzsicza z mediálnej spoločnosti AXOCOM, ktorá kanál AXN v ČR a SR exkluzívne distribuuje.

Technické parametre pre naladenie AXN:

Satelit Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 090 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 2/3
Symbolová rycholosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/8PSK
Pilot: OFF


Programy sú vysielané v kompresnom formáte MPEG-4, pre jeho príjem je teda potrebný HD satelitný prijímač (najlepšie s certifikátom Skylink READY).

 

O SONY PICTURES TELEVISION

Sony Pictures je jedným z najväčších televíznych producentov a distribútorov TV programov všetkých žánrov po celom svete. Okrem jedného z najväčších archívov ocenených filmov a televíznych programov, sa SPT môže pochváliť súčasnou programovou ponukou, ktorá zahŕňa vysoko hodnotené televízne filmy a televízne súťaže, kultové seriály, pôvodné animované seriály a kritikami vysoko cenené celovečerné snímky, komédie a televízne filmy. Medzinárodne SPT produkuje viac ako 6 000 hodín programovej zábavy ročne vo viac ako 70 krajinách. Medzinárodné televízne portfólio SPT obsahuje 120 kanálov dostupných v 159 krajinách, s dosahom viac ako 543 miliónov domácností. SPT tiež vytvára pôvodný obsah a riadi streamingovú sieť Crackle. Okrem toho SPT vlastní americkú produkčnú spoločnosť Embassy Row a je čiastočným vlastníkom káblovej stanice Game Show Network (GSN). SPT patrí k predným americkým predajcom inzercie, zisky generujú aj pridružené spoločnosti SPT, ako sú Rural Media Group a DoctorOZ.com.

 

O SPOLOČNOSTI AXOCOM

AXOCOM je mediálna spoločnosť zameraná na televízny trh, vizuálny obsah a mobilné aplikácie v strednej a východnej Európe. Od svojho vzniku v roku 2013 poskytuje mnohým regionálnym aj globálnym televíznych spoločnostiam široké spektrum služieb vrátane distribúcie, marketingu, analýz, obchodnej podpory a vývoja aplikácií pre monetizáciu obsahu. Medzi súčasných klientov patrí Viacom (MTV Hits, MTV Dance, MTV Rocks, MTV Live HD, MTV EUR, Nickelodeon, Nick Jr, VH1, VH1 Classic), AETN (Crime and Investigation, H2, History), English Club, JOJ Group (JOJ Cinema), Tematic Media Group (DOQ, The Fishing and Hunting, SuperOne), Sapphire Media (Hustler, Private TV, Redlight) a AXN (AXN, AXN HD, AXN White, AXN Black, AXN NOW).

 

PR M7 Group S.A. 

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905