Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Nový TV program pre domácich majstrov a milovníkov gastronómie

01.12.2020   |   Programová


Hľadáte tipy na chutné recepty alebo inšpiráciu, ako si vylepšiť bývanie? Potom je tu nový televízny kanál, ktorý vám ponúka nespočetné množstvo nápadov. Kulinárske programy, dokumenty o jedle z celého sveta alebo praktické návody, ako domov vniesť najnovšie trendy zo sveta bývania, prináša lifestylový program CANAL+ Domo. Do svojej ponuky ho zaradila satelitná a internetová televízia Skylink od 1. 12. 2020.

Nový CANAL+ Domo v HD vysielaný v češtine je tu pre všetkých divákov s vášňou pre varenie a starostlivosť o dom a záhradu, ktorí ocenia praktické tipy a návody, „ako na to“. Programy o gastronómii ponúkajú pestrý mix tém, medzi ktorými nechýbajú recepty na jednoduché, a pritom kvalitné jedlá, kulinárske reality show alebo dobrodružné výpravy za svetovou gastronómiou.

Množstvo zaujímavých programov zameraných na moderné trendy v bývaní poradia, ako vniesť do domu skutočné teplo domova. Prináša nielen užitočné rady, ako si zdokonaliť interiér, ale aj záhradu či ako si poradiť s prestavbou a rekonštrukciou, aby bol výsledok skutočne dokonalý. Recepty a vybrané návody budú k dispozícii aj na webových stránkach www.canalplusdomo.sk, aby sa diváci mohli k šikovným trendy nápadom z televíznej obrazovky kedykoľvek v pokoji vrátiť.

Spustenie televízneho kanála CANAL+ Domo je pre nás prelomovým okamihom. Ide totiž o historicky prvý program z produkcie Groupe Canal+, ktorý sa na slovenskom trhu objavil. Slovenskí diváci síce mohli už skôr sledovať seriály z dielne Canal+, exkluzívne na Skylinku, teraz však majú prvýkrát možnosť užiť si kompletný nový televízny kanál,“ povedal Jaromír Glisník, člen predstavenstva spoločnosti M7 Group, prevádzkujúcej značku Skylink.  

CANAL+ Domo bude súčasťou programovej ponuky balíčka Smart, celý december však bude prístupný všetkým divákom v rámci voľného vysielania.

Technické parametre pre naladenie programov:
Program: CANAL+ Domo
Pozície vo FastScan: 20
Satelit: Astra 23,5°E
Kmitočet: 12 012 MHz
Polarizácia: Vertikálna
FEC: 2/3
Symbolová rýchlosť: 29 900 kS/s
Norma: DVB-S2/ 8PSK
Pilot: OFF

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905