Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

National Geographic videoknižnica v internetovej televízii Skylink Live TV

15.04.2020   |   Programová


Skylink a National Geographic uvádza na český a slovenský trh úplne novú službu – videoknižnicu National Geographic, ktorá bude dostupná exkluzívne v internetovej televízii Skylink Live TV.
 

NG dokumenty hadi SK.jpg

Nová videoknižnica National Geographic ponúkne divákom ocenené populárne náučné programy plné ohromujúcich záberov na nadčasové aj aktuálne témy. Zákazníci Skylinku tak získajú ako prví v Českej republike a na Slovensku prístup k VOD kolekcii, obsahujúcej tie najlepšie programy National Geographic a National Geographic Wild, medzi ktorými nebudú chýbať ucelené seriálové série aj jednotlivé snímky.

,,Teší ma, že bude naša internetová televízia Skylink Live TV obohatená o tak zaujímavý obsah. Dokumentárne programy patria dlhodobo k divácky veľmi obľúbeným, preto som rád, že videoknižnicu National Geographic ponúkame ako prvý na trhu. Vyskúšať si ju naviac budú môcť od 15. apríla do 15. mája všetci naši zákazníci bez ohľadu na predplatený programový balíček,“ dodáva Jaromír Glisník, člen predstavenstva M7 Group.

Sme nesmierne radi, že práve v spolupráci s platformou Skylink, sa podarilo zaistiť divákom v Českej republike a na Slovensku túto skvelú príležitosť vidieť jedinečné dokumenty National Geographic inde ako v bežnom televíznom vysielaní, a to prostredníctvom novej služby National Geographic videoknižnica,“ hovorí Marlena Pasowski, riaditeľka pobočky, stredná Európa.

Obsiahnuté budú rozmanité témy týkajúce sa prírody, vesmíru, histórie, vedy, techniky, prírodných katastrof a veľa ďalších. Ponuka programov na pozeranie bude každý mesiac aktualizovaná o ďalšiu sadu zaujímavých tém. Diváci Skylinku môžu očakávať viac ako 400 titulov.

A na čo sa môžu tešiť konkrétne?

Milovníkov tajomstiev vesmíru nenechá vydýchnuť séria Kozmos, ktorá na vedeckom základe približuje majestátnosť vesmíru. Umožní nahliadnuť do tajuplných záhad vesmíru tak, ako to ešte nikto neurobil a dokonca sa pozriete aj do budúcnosti. Na svoje si prídu samozrejme aj obdivovatelia prírody – pre tých je tu pripravená pútavá séria Hady. Určite vás nalákajú aj názvy jednotlivých dielov, ako Hady vo vlaku, Posteľ plná hadov, Kobra v kuchyni. Pre všetkých, čo si radi dopĺňajú skladačku svojich vedomostí z histórie, je tu cyklus Nacisti. A divákom, ktorých lákajú všemožné ťažko vysvetliteľné udalosti, sa určite budú páčiť Záhady a legendy.

NG dokumenty Kosmos SK.jpg

Od 15. mája bude videoknižnica National Geographic súčasťou balíčka Smart a vyšších.
 

Videoknižnicu National Geographic môžete sledovať so službou Skylink Live TV tiež na mobile, tablete, PC alebo inteligentnom TV.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905