Novinky

Tu nájdete vždy čerstvé správy ku všetkému, čo sa týka Skylinku.

Zmena cenníka satelitných služieb Skylink

27.09.2022   |   Programová


Canal+ Luxembourg, prevádzkovateľ česko-slovenskej internetovej a satelitnej platformy Skylink, informuje o zmene cenníka pre Slovenskú republiku s účinnosťou od 1. 11. 2022.

V reakcii na skokový rast prevádzkových nákladov v posledných mesiacoch, spôsobený externými vplyvmi, je Skylink nútený nasledovať ďalších veľkých poskytovateľov TV služieb a s účinnosťou od 1. 11. zvýšiť ceny niektorých programových balíčkov satelitnej televízie. Ceny balíčkov internetovej televízie zostávajú bez zmeny.

Nové mesačné ceny satelitných služieb, pri ktorých dochádza k zmene:

Satelitná služba Cena
Smart 11,60 €
Multi 15,20 €
Flexi 13,20 €
Film Europe 7,60 €
CS 7,40 €
Druhá karta 4,40 €


Ďalej sa predlžuje akciová ponuka satelitného balíčka Kombi+, ktorý obsahuje nový program CANAL+ Sport a množstvo ďalších filmových, dokumentárnych a detských programov. Do 31. 3. 2023 je možné si ho objednať za skvelú cenu 17,90 €.

V prípade, že súčasná úhrada predplatného našim zákazníkom pokrýva obdobie dlhšie ako do 1. 11. 2022 alebo majú ujednanú cenu pre svoj balíček na 12 alebo 24 mesiacov, začnú pre nich nové ceny platiť až po skončení tohto obdobia. Budúci dátum splatnosti našich služieb je možné overiť na www.skylink.sk v sekcii Overenie služieb na karte.

Ak zákazníci hradia platobnou metódou SIPO alebo Inkasom z účtu, budú im nové ceny predpísané prvýkrát v novembri za predplatné na mesiac december.

Kompletný cenník platný od 1. 11. 2022 nájdete tu.


Všetci zákazníci Skylinku budú o zmene cenníka písomne informovaní minimálne jeden mesiac pred nadobudnutím jeho účinnosti. Ak so zmenou ceny nesúhlasia, majú právo ku dňu účinnosti zmeny alebo kedykoľvek v budúcnosti nepredĺžiť predplatné alebo zmluvu bez sankcií ukončiť.

© 2020 Canal+ Luxembourg S. à r.l. - Všetky práva vyhradené
Skylink® je obchodná značka vlastnená Canal+ Luxembourg S. à r.l.
so sídlom Rue Albert Borschette 4, L-1246 Luxembourg
R.C.S. Luxembourg: B 87.905